Emga Ontbijtgranendispenser | Kunststof | 3x 1.5l | 400x170x440(h)mm
€86,00
€73,10
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Ontbijtgranendispenser | Kunststof | 3x 1.5l | 400x170x440(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€86,00
U bespaart €12,90 (15%)
€73,10 excl. btw
€88,45 incl. btw
Of €29,48 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 145163 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze ontbijtgranendispenser EMGA presenteer je muesli, cornflakes en noten op een nette en hygiënische manier. De dispenser is voorzien 3 transparante vultrechters, waardoor je eenvoudig de inhoud en voorraad controleert. Ideaal voor gebruik in buffetten, hotels en andere horecatoepassingen waar snelheid en overzicht belangrijk zijn.
De zwarte standaard zorgt voor een stabiele plaatsing op het buffet of werkblad. Dankzij het praktische doseersysteem bedien je de dispenser eenvoudig en voorkom je verspilling. De combinatie een stevige standaard en transparante reservoirs maakt deze dispenser geschikt voor intensief dagelijks gebruik in de horeca.
Bestel de EMGA Ontbijtgranendispenser | Kunststof | 3x 1.5L | 400x170x440(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De zwarte standaard zorgt voor een stabiele plaatsing op het buffet of werkblad. Dankzij het praktische doseersysteem bedien je de dispenser eenvoudig en voorkom je verspilling. De combinatie een stevige standaard en transparante reservoirs maakt deze dispenser geschikt voor intensief dagelijks gebruik in de horeca.
Specificaties
| Inhoud | 3x 1,5 liter |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (polycarbonaat) |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 170 mm |
| Hoogte | 440 mm |
Bestel de EMGA Ontbijtgranendispenser | Kunststof | 3x 1.5L | 400x170x440(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 145163 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

