Combisteel Koelkast | 630l (2/1 Gn) | Rvs | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Wielen (geremd) | 680x810x2010(h)mm
€1.215,00
€911,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelkast | 630l (2/1 Gn) | Rvs | +2°c/+8°c | Statisch + Ventilator | Wielen (geremd) | 680x810x2010(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.215,00
U bespaart €303,75 (25%)
€911,25 excl. btw
€1.102,61 incl. btw
Of €367,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0400 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze RVS koelkast CombiSteel heeft een bruto inhoud 630 liter en wordt geleverd met 3 verstelbare roosters. Het apparaat is voorzien statische koeling met ventilator met een temperatuurbereik +2°C/+8°C en automatische ontdooiing.
De digitale bediening maakt het instellen heel eenvoudig en daarnaast zorgen de standaard wielen voor gebruiksgemak.
Bestel de CombiSteel Koelkast | 630L (2/1 GN) | RVS | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Wielen (Geremd) | 680x810x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De digitale bediening maakt het instellen heel eenvoudig en daarnaast zorgen de standaard wielen voor gebruiksgemak.
Specificaties
| Bruto inhoud | 630 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS (extern) / aluminium (intern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (extern) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +8°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600A |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Max. roostercapaciteit | 21 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Deur(en) | Dichte deur |
| Scharnierkant | Rechts |
| Slot | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | 50 dB(A) |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,19 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,3 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 145 kg |
| Breedte | 680 mm |
| Diepte | 810 mm |
| Hoogte | 2010 mm |
Bestel de CombiSteel Koelkast | 630L (2/1 GN) | RVS | +2°C/+8°C | Statisch + Ventilator | Wielen (Geremd) | 680x810x2010(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0400 |
| EAN / Barcode | 7435137791768 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





