Emga Wijnkoeler | Kunststof/aluminium | Zwart | 4.5l | ø200x210(h)mm
€20,50
€17,43
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Wijnkoeler | Kunststof/aluminium | Zwart | 4.5l | ø200x210(h)mm
OP VOORRAAD
€20,50
U bespaart €3,08 (15%)
€17,43 excl. btw
€21,08 incl. btw
Of €7,03 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 275012 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze wijnkoeler EMGA presenteer en koel je wijn op een professionele manier. De koeler is voorzien een luxe diamanttextuur, wat zorgt voor een representatieve uitstraling tijdens service.
De wijnkoeler is gemaakt hoogwaardig materiaal en uitgerust met aluminium handgrepen voor eenvoudig verplaatsen. De stevige uitvoering maakt hem geschikt voor dagelijks gebruik in de horeca en passend binnen diverse tafelsettings.
Bestel de EMGA Wijnkoeler | Kunststof/Aluminium | Zwart | 4.5L | Ø200x210(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De wijnkoeler is gemaakt hoogwaardig materiaal en uitgerust met aluminium handgrepen voor eenvoudig verplaatsen. De stevige uitvoering maakt hem geschikt voor dagelijks gebruik in de horeca en passend binnen diverse tafelsettings.
Specificaties
| Inhoud | 4,5 liter |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (polypropyleen) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Gewicht | 0,8 kg |
| Diameter | 200 mm |
| Hoogte | 210 mm |
Bestel de EMGA Wijnkoeler | Kunststof/Aluminium | Zwart | 4.5L | Ø200x210(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 275012 |
| EAN / Barcode | 08032568858788 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-15% KORTING
Emga
Wijnkoeler
-15% KORTING
Emga
Wijnkoeler
-15% KORTING
Emga
Wijnkoeler
-15% KORTING
Emga
Wijnkoeler
-25% KORTING
Bartscher



