Emga Wijn-/champagnekoeler | Kunststof | Zwart | 270x140x165(h)mm
€11,50
€9,78
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Wijn-/champagnekoeler | Kunststof | Zwart | 270x140x165(h)mm
OP VOORRAAD
€11,50
U bespaart €1,73 (15%)
€9,78 excl. btw
€11,83 incl. btw
Of €3,94 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 275002 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Met deze wijn-/champagnekoeler EMGA koel en presenteer je één fles wijn of champagne op een professionele manier. De compacte uitvoering is geschikt voor gebruik aan tafel of tijdens service in diverse horecatoepassingen.
De koeler is uitgevoerd met een elegante golvende vorm, wat zorgt voor een stijlvolle en representatieve uitstraling. Dankzij het compacte formaat is hij eenvoudig te plaatsen en geschikt voor dagelijks gebruik in de horeca.
Bestel de EMGA Wijn-/Champagnekoeler | Kunststof | Zwart | 270x140x165(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De koeler is uitgevoerd met een elegante golvende vorm, wat zorgt voor een stijlvolle en representatieve uitstraling. Dankzij het compacte formaat is hij eenvoudig te plaatsen en geschikt voor dagelijks gebruik in de horeca.
Specificaties
| Capaciteit | 1x Fles |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof (polypropyleen) |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 0,5 kg |
| Breedte | 270 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Hoogte | 165 mm |
Bestel de EMGA Wijn-/Champagnekoeler | Kunststof | Zwart | 270x140x165(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 275002 |
| EAN / Barcode | 08032568858399 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
-15% KORTING
Emga
Wijnkoeler
-15% KORTING
Emga
Wijnkoeler
-15% KORTING
Emga
Wijnkoeler
-15% KORTING
Emga
Wijnkoeler
-25% KORTING
Bartscher


