Emga Dispenser 04,0lx1 | 190x240x600(h)mm
€49,00
€41,65
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Dispenser 04,0lx1 | 190x240x600(h)mm
OP VOORRAAD
€49,00
U bespaart €7,35 (15%)
€41,65 excl. btw
€50,40 incl. btw
Of €16,80 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 861146 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
hoog gepolijst roestvrijstaal 18/10, geschikt voor muesli, cornflakes, noten etc. met polycarbonaat vultrechters
Bestel de EMGA Dispenser 04,0Lx1 | 190x240x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Breedte | 190mm |
|---|---|
| Diepte | 240mm |
| Hoogte | 600mm |
Bestel de EMGA Dispenser 04,0Lx1 | 190x240x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 861146 |
| EAN / Barcode | 06940993033187 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

