Emga Chafing Dish Elektrisch Rvs Vierkant 5,5l | Incl. Elektr. Verhittingselement | 360w | 480x400x240(h)mm
€212,00
€180,20
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Chafing Dish Elektrisch Rvs Vierkant 5,5l | Incl. Elektr. Verhittingselement | 360w | 480x400x240(h)mm
GRATIS VERZENDING
€212,00
U bespaart €31,80 (15%)
€180,20 excl. btw
€218,04 incl. btw
Of €72,68 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 861132 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | Op aanvraag |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Chafing dish 5,5 liter elektrisch RVS vierkant, met voedselpan, vastzetbare glasdeksel met stabilisatie , inclusief elektrisch verhittingselement.
Watt 360
Voltage 230V
Afmeting 480x400x240(h)mm
Bestel de EMGA Chafing dish elektrisch RVS vierkant 5,5L | Incl. elektr. verhittingselement | 360W | 480x400x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Watt 360
Voltage 230V
Afmeting 480x400x240(h)mm
Specificaties
| Breedte | 400mm |
|---|---|
| Diepte | 480mm |
| Hoogte | 240mm |
| Voltage | 230V |
| Watt | 360W |
| Gewicht | 7.35kg |
Bestel de EMGA Chafing dish elektrisch RVS vierkant 5,5L | Incl. elektr. verhittingselement | 360W | 480x400x240(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 861132 |
| EAN / Barcode | 06940993024574 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | Op aanvraag |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



