Emga Dispenser 04,5lx1 | 220x170x520(h)mm
€79,00
€67,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Dispenser 04,5lx1 | 220x170x520(h)mm
GRATIS VERZENDING
€79,00
U bespaart €11,85 (15%)
€67,15 excl. btw
€81,25 incl. btw
Of €27,08 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 130115 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | Op aanvraag |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
roestvrijstaal 18/10, geschikt voor muesli, cornflakes, noten etc. vultrechter transparant
Bestel de EMGA Dispenser 04,5Lx1 | 220x170x520(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Breedte | 220mm |
|---|---|
| Diepte | 170mm |
| Hoogte | 520mm |
Bestel de EMGA Dispenser 04,5Lx1 | 220x170x520(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 130115 |
| EAN / Barcode | 04004133118058 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | Op aanvraag |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

