Combisteel Koelvitrine | 130l | Zwart/rvs | 0°c/+12°c | 3 Niveaus | 797x590x685(h)mm
€1.110,00
€832,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelvitrine | 130l | Zwart/rvs | 0°c/+12°c | 3 Niveaus | 797x590x685(h)mm
GRATIS VERZENDING
€1.110,00
U bespaart €277,50 (25%)
€832,50 excl. btw
€1.007,33 incl. btw
Of €335,78 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7487.0045 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koelvitrine CombiSteel heeft 3 schappen (incl. bodem) en heeft LED verlichting. Dit apparaat wordt geleverd met 2 roosters.
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 130L | Zwart/RVS | 0°C/+12°C | 3 Niveaus | 797x590x685(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 130 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart / grijs |
| Temperatuurbereik | 0°C / +12°C |
| Koeling | Geventileerd |
| Koelmiddel | R600A |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 3 |
| Binnenverlichting | Ja |
| Zelfsluitende deur(en) | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | C |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 68 kg |
| Breedte | 797 mm |
| Diepte | 590 mm |
| Hoogte | 685 mm |
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 130L | Zwart/RVS | 0°C/+12°C | 3 Niveaus | 797x590x685(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7487.0045 |
| EAN / Barcode | 7435137798781 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

