Hendi Kookpan | Profiline | Rvs | 9.8l | Div. Warmtebronnen | ø240x220(h)mm
€58,89
€50,06
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Kookpan | Profiline | Rvs | 9.8l | Div. Warmtebronnen | ø240x220(h)mm
OP VOORRAAD
€58,89
U bespaart €8,83 (15%)
€50,06 excl. btw
€60,57 incl. btw
Of €20,19 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 830543 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze hoge kookpan uit de ProfiLine HENDI heeft een dikke sandwichbodem die de warmtegeleidende eigenschappen aluminium combineert met de duurzaamheid en magnetische eigenschappen hoogwaardig RVS. Dit maakt de pan zeer geschikt voor gebruik op onder andere inductie, maar ook op gas, elektrische en keramische kookplaten.
De pan heeft stevige handgrepen die op meerdere punten gelast zijn aan de pan. De warmte de pan wordt niet opgenomen door de handgrepen, voor veilig en comfortabel gebruik.
Bestel de HENDI Kookpan | ProfiLine | RVS | 9.8L | Div. Warmtebronnen | Ø240x220(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De pan heeft stevige handgrepen die op meerdere punten gelast zijn aan de pan. De warmte de pan wordt niet opgenomen door de handgrepen, voor veilig en comfortabel gebruik.
Specificaties
| Serie | HENDI ProfiLine |
|---|---|
| Soort pan | Kookpan |
| Materiaal | RVS, aluminium |
| Sandwichbodem | Ja |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie |
| Bruto inhoud | 9,8 liter |
| Deksel | Nee |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Steel-/handgreepbevestiging | Gelast |
| Tapkraan | Nee |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Diameter | 240 mm |
| Hoogte | 220 mm |
Bestel de HENDI Kookpan | ProfiLine | RVS | 9.8L | Div. Warmtebronnen | Ø240x220(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 830543 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
