Hendi Asperge-/pastapan | Rvs | 5.5l | Div. Warmtebronnen | Incl. Stoommand + Deksel | ø162x280(h)mm
€50,99
€43,34
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Asperge-/pastapan | Rvs | 5.5l | Div. Warmtebronnen | Incl. Stoommand + Deksel | ø162x280(h)mm
OP VOORRAAD
€50,99
U bespaart €7,65 (15%)
€43,34 excl. btw
€52,44 incl. btw
Of €17,48 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 833100 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze asperge-/pastapan HENDI combineert de warmtegeleidende eigenschappen aluminium met de duurzaamheid en magnetische eigenschappen RVS, ideaal voor efficiënt koken op alle hittebronnen, inclusief inductie. Deze hoogwaardige kookpan is ontworpen voor intensief gebruik in drukke keukens en biedt een lange levensduur.
De koelblijvende handgrepen zorgen voor veilig en comfortabel gebruik en de pan wordt geleverd met deksel en stoommand, ideaal voor het stomen extra lange asperges. Kan ook worden gebruikt voor het stomen andere groenten of vis, het koken pasta, het warm houden hotdogs etc.
Bestel de HENDI Asperge-/Pastapan | RVS | 5.5L | Div. Warmtebronnen | Incl. Stoommand + Deksel | Ø162x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De koelblijvende handgrepen zorgen voor veilig en comfortabel gebruik en de pan wordt geleverd met deksel en stoommand, ideaal voor het stomen extra lange asperges. Kan ook worden gebruikt voor het stomen andere groenten of vis, het koken pasta, het warm houden hotdogs etc.
Specificaties
| Soort pan | Asperge-/pastapan |
|---|---|
| Materiaal | RVS 18/0, aluminium |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie |
| Bruto inhoud | 5,5 liter |
| Deksel | Ja |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Bodemdiameter | 140 mm |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Bijgesloten | Stoommand |
| Gewicht | 1,25 kg |
| Diameter | 162 mm |
| Hoogte | 280 mm |
Bestel de HENDI Asperge-/Pastapan | RVS | 5.5L | Div. Warmtebronnen | Incl. Stoommand + Deksel | Ø162x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 833100 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen
