Emga Pastakookpan | Rvs | 6L | Div. Warmtebronnen | Incl. Pastamanden + Deksel | ø240x185(h)mm
€75,00
€63,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Emga Pastakookpan | Rvs | 6L | Div. Warmtebronnen | Incl. Pastamanden + Deksel | ø240x185(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€75,00
U bespaart €11,25 (15%)
€63,75 excl. btw
€77,14 incl. btw
Of €25,71 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Emga |
| Artikelnummer: | 030020 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (5+ stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze pastakookpan is uitgevoerd in RVS en is geschikt voor diverse warmtebronnen, zoals gas, elektrisch, keramisch, inductie en halogeen. De pan wordt geleverd inclusief 2 halfronde pastamanden - zodat je 2 soorten pasta tegelijk kunt koken, ook wanneer deze er niet tegelijk uit moeten worden gehaald - en een glazen deksel met ontluchtingsgat en relatief koel blijvende kunststof knop. Verder is de pastakookpan voorzien 2 stevige handgrepen, voor makkelijker verplaatsen, en is de pan ook vaatwasmachinebestendig, zodat schoonmaken geen enkel probleem is!
Bestel de EMGA Pastakookpan | RVS | 6L | Div. Warmtebronnen | Incl. Pastamanden + Deksel | Ø240x185(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Soort pan | Pastakookpan |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Warmtebronnen | Gas, elektrisch, keramisch, inductie, halogeen |
| Bruto inhoud | 6 liter |
| Deksel | Ja |
| Steel/handgrepen | Ja |
| Tapkraan | Nee |
| Vaatwasmachinebestendig | Ja |
| Bijgesloten | 2 pastakookmanden |
| Gewicht | 2,19 kg |
| Diameter | 240 mm |
| Hoogte | 185 mm |
Bestel de EMGA Pastakookpan | RVS | 6L | Div. Warmtebronnen | Incl. Pastamanden + Deksel | Ø240x185(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Emga |
|---|---|
| Artikelnummer | 030020 |
| EAN / Barcode | 08032797731517 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



