Arktic by Hendi Koelvitrine | 120l | Rvs/zwart | 0°c/+6°c | Geforceerd | 3 Niveaus | 686x568x686(h)mm
€825,00
€701,25
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Koelvitrine | 120l | Rvs/zwart | 0°c/+6°c | Geforceerd | 3 Niveaus | 686x568x686(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€825,00
U bespaart €123,75 (15%)
€701,25 excl. btw
€848,51 incl. btw
Of €282,84 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 233702 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze stijlvolle koelvitrine Arktic by HENDI is uitgevoerd met RVS behuizing en voorzien gehard dubbelglas. De heldere interne LED-verlichting en het grote glasoppervlak zorgen ervoor dat inhoud optimaal wordt gepresenteerd.
Krachtig & ZuinigDe koelvitrine beschikt over krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik 0°C/+6°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Bovendien is het apparaat voorzien energielabel B, zodat je zeker weet dat je een zuinige koeling hebt, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Optimale PresentatieDe vitrine wordt geleverd met 2 verstelbare verchroomde roosters, zodat je inclusief de bodem 3 niveaus hebt om de mooiste en lekkerste producten prachtig te etaleren. Bovendien zorgen de LED-verlichting boven en het grote glasoppervlak rondom dat de geëtaleerde producten helemaal tot hun recht komen.
Groot GebruiksgemakDe inhoud de koelvitrine is eenvoudig toegankelijk de schuifdeuren aan de achterkant en de gebogen voorruit vormt aan de bovenkant een praktisch plateau voor makkelijker bedienen klanten of aanvullende ruimte voor het plaatsen extra producten.
Bestel de Arktic by HENDI Koelvitrine | 120L | RVS/Zwart | 0°C/+6°C | Geforceerd | 3 Niveaus | 686x568x686(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Krachtig & ZuinigDe koelvitrine beschikt over krachtige geforceerde koeling met een temperatuurbereik 0°C/+6°C, automatische ontdooiing en eenvoudige digitale bediening.
Bovendien is het apparaat voorzien energielabel B, zodat je zeker weet dat je een zuinige koeling hebt, en maakt het gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a.
Optimale PresentatieDe vitrine wordt geleverd met 2 verstelbare verchroomde roosters, zodat je inclusief de bodem 3 niveaus hebt om de mooiste en lekkerste producten prachtig te etaleren. Bovendien zorgen de LED-verlichting boven en het grote glasoppervlak rondom dat de geëtaleerde producten helemaal tot hun recht komen.
Groot GebruiksgemakDe inhoud de koelvitrine is eenvoudig toegankelijk de schuifdeuren aan de achterkant en de gebogen voorruit vormt aan de bovenkant een praktisch plateau voor makkelijker bedienen klanten of aanvullende ruimte voor het plaatsen extra producten.
Specificaties
| Bruto inhoud | 120 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS (behuizing), gehard dubbelglas |
| Kleur / afwerking | RVS (geborsteld), zwart |
| Temperatuurbereik | 0°C / +6°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 2 |
| Niveaus | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 2,62 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 958 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,16 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 57,4 kg |
| Breedte | 686 mm |
| Diepte | 568 mm |
| Hoogte | 686 mm |
Bestel de Arktic by HENDI Koelvitrine | 120L | RVS/Zwart | 0°C/+6°C | Geforceerd | 3 Niveaus | 686x568x686(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 233702 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


