Arktic by Hendi Ijsblokjesmachine | Holle Blokjes (div. Formaten) | 12kg/24u | Bunker 3.2kg | Luchtgekoeld | 297x367x378(h)mm
€232,50
€197,63
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Arktic by Hendi Ijsblokjesmachine | Holle Blokjes (div. Formaten) | 12kg/24u | Bunker 3.2kg | Luchtgekoeld | 297x367x378(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€232,50
U bespaart €34,88 (15%)
€197,63 excl. btw
€239,13 incl. btw
Of €79,71 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 271568 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze tafelmodel ijsblokjesmachine Arktic by HENDI maakt holle ijsblokjes zonder dat een vaste wateraansluiting noodzakelijk is. De kogelvormige holle ijsblokjes koelen dranken sneller dan volle ijsblokjes door het grotere oppervlak dat in contact komt met de inhoud het glas.
Daarentegen smelten holle ijsblokjes wel iets sneller, waardoor deze minder geschikt zijn voor bijvoorbeeld sterke dranken, mixdranken en cocktails, welke beter niet te veel verdund kunnen worden. Voor dergelijke dranken zijn volle ijsblokjes de beste oplossing.
Verschillende Formaten IJsblokjesDe ijsblokjesmachine heeft een praktische productiecapaciteit 12 kg per dag met een voorraadbunker met een maximum capaciteit 3,2 kg ijsblokjes. Daarbij kan er uit 3 verschillende formaten blokjes worden gekozen, wat eenvoudig instelbaar is het bedieningspaneel met indicatie-LED's. Bovendien is het apparaat ook te gebruiken in zeer warme omgevingen, tot wel 43°C.
Optimaal GebruiksgemakHet eenvoudig hervulbare waterreservoir zorgt dat je geen water aansluiting nodig hebt. Daarnaast is het apparaat uitgevoerd in stevige ABS-kunststof behuizing en wordt stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt, en de ijsblokjesmachine maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a!
Bestel de Arktic by HENDI IJsblokjesmachine | Holle Blokjes (Div. Formaten) | 12kg/24u | Bunker 3.2kg | Luchtgekoeld | 297x367x378(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Daarentegen smelten holle ijsblokjes wel iets sneller, waardoor deze minder geschikt zijn voor bijvoorbeeld sterke dranken, mixdranken en cocktails, welke beter niet te veel verdund kunnen worden. Voor dergelijke dranken zijn volle ijsblokjes de beste oplossing.
Verschillende Formaten IJsblokjesDe ijsblokjesmachine heeft een praktische productiecapaciteit 12 kg per dag met een voorraadbunker met een maximum capaciteit 3,2 kg ijsblokjes. Daarbij kan er uit 3 verschillende formaten blokjes worden gekozen, wat eenvoudig instelbaar is het bedieningspaneel met indicatie-LED's. Bovendien is het apparaat ook te gebruiken in zeer warme omgevingen, tot wel 43°C.
Optimaal GebruiksgemakHet eenvoudig hervulbare waterreservoir zorgt dat je geen water aansluiting nodig hebt. Daarnaast is het apparaat uitgevoerd in stevige ABS-kunststof behuizing en wordt stekkerklaar geleverd, zodat je er direct mee aan de slag kunt, en de ijsblokjesmachine maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a!
Specificaties
| Type ijsblokjes | Holle blokjes (kogelvormig) |
|---|---|
| Formaat ijsblokjes | Instelbaar |
| Productiecapaciteit (24 u.) | 12 kg |
| Opslagbunker | 3,2 kg |
| Koeling | Luchtgekoeld |
| Koelmiddel | R600a |
| Afvoerpomp | Nee |
| Klimaatklasse | SN-T |
| Omgevingstemperatuur | 10°C / 43°C |
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal | Kunststof (ABS) |
| Watertoevoer | Nee |
| Waterafvoer | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,12 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 9,77 kg |
| Breedte | 297 mm |
| Diepte | 367 mm |
| Hoogte | 378 mm |
Bestel de Arktic by HENDI IJsblokjesmachine | Holle Blokjes (Div. Formaten) | 12kg/24u | Bunker 3.2kg | Luchtgekoeld | 297x367x378(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 271568 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


