Husky Minibar | 48l | Zilvergrijs | +2°c/+10°c | Statisch | 430x460x510(h)mm
€299,00
€254,15
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Husky Minibar | 48l | Zilvergrijs | +2°c/+10°c | Statisch | 430x460x510(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€299,00
U bespaart €44,85 (15%)
€254,15 excl. btw
€307,52 incl. btw
Of €102,51 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Husky |
| Artikelnummer: | KK50-281 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze stijlvolle compacte minibar met glazen deur is een lichtgewicht 18 kg die je ook overal mee naar toe kan nemen. Stekker in het stopcontact en je kunt je favoriete drank ongestoord koelen. Dat je alles ongestoord kunt koelen heeft er ook mee te maken dat het geluid niet hoger komt dan 40 dB(A). De legplank in de minibar met glazen deur kun je er uit halen om meer ruimte te maken. Zo heb je ook de mogelijkheid om er een grote frisdrank fles 1,5 liter of grotere flessen bier in te zetten.
Voor de linkshandigen onder ons is er de mogelijkheid om de draairichting de deur te verwisselen. Of natuurlijk gewoon als het praktischer is! De temperatuur kun je regelen met de draaiknop aan de achterkant de mini koeler. Zoals je de meeste koelkasten de temperatuur regelaar aan de binnenkant vindt, is dat hier bewust niet gedaan om zo goed mogelijk gebruik te kunnen maken de compacte ruimte in de mini koeler. De temperatuur kan handmatig versteld worden tussen de 2°C en 10°C.
Bestel de Husky Minibar | 48L | Zilvergrijs | +2°C/+10°C | Statisch | 430x460x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Voor de linkshandigen onder ons is er de mogelijkheid om de draairichting de deur te verwisselen. Of natuurlijk gewoon als het praktischer is! De temperatuur kun je regelen met de draaiknop aan de achterkant de mini koeler. Zoals je de meeste koelkasten de temperatuur regelaar aan de binnenkant vindt, is dat hier bewust niet gedaan om zo goed mogelijk gebruik te kunnen maken de compacte ruimte in de mini koeler. De temperatuur kan handmatig versteld worden tussen de 2°C en 10°C.
Specificaties
| Type | Husky KK50-281-NL-HU |
|---|---|
| Bruto inhoud | 48 liter |
| Kleur / afwerking | Zilvergrijs (extern), zwart (intern) |
| Temperatuurbereik | +2°C / +10°C |
| Koeling | Statisch |
| Koelmiddel | R600a (19 g) |
| Klimaatklasse | N |
| Omgevingstemperatuur | 16°C / 32°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Bediening | Analoog |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 1 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (glas) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Nee |
| Geluidsniveau | < 40 dB(A) |
| Energielabel | F |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,27 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 97 kWh |
| Aansluitwaarde | 49 W |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 18 kg |
| Breedte | 430 mm |
| Diepte | 460 mm |
| Hoogte | 510 mm |
Bestel de Husky Minibar | 48L | Zilvergrijs | +2°C/+10°C | Statisch | 430x460x510(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Husky |
|---|---|
| Artikelnummer | KK50-281 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


