Hendi Melkopschuimer | 0.6l | Opschuimen + Verwarmen | 0.5kw (230v) | 200x167x245(h)mm
€79,50
€67,58
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Melkopschuimer | 0.6l | Opschuimen + Verwarmen | 0.5kw (230v) | 200x167x245(h)mm | 0.5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€79,50
U bespaart €11,93 (15%)
€67,58 excl. btw
€81,77 incl. btw
Of €27,26 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 209097 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI elektrische melkopschuimer schuimt en verwarmt melk tot in de perfectie. Het beste schuimeffect wordt bereikt met volle melk, maar het apparaat is zelfs geschikt voor melkalternatieven, bijvoorbeeld op haver-, amandel- of sojabasis (Barista-type). Daarnaast kan het ook worden gebruikt voor warme chocolademelk en melkthee bereiden.
Intuïtief DesignDe opschuimer is heel eenvoudig in te stellen met de intuïtieve bediening: met de draairing selecteer je de juiste stand en vervolgens klik je op de grote Start-/Stopknop in het midden de draairing. Het apparaat is daarbij geschikt voor max. 600 ml voor opwarmen of max. 300 ml voor opschuimen.
Optimaal GebruiksgemakDe behuizing en de melkkan zijn hoogwaardig RVS en de handgreep is uitgevoerd in geïsoleerd kunststof, zodat de handgreep niet heet wordt het gebruik. De melkkan is afneembaar en ontworpen om makkelijk uit te kunnen schenken, en de bijgesloten deksel en garde-accessoires zijn bovendien vaatwasmachinebestendig, voor optimaal gebruiksgemak!
Bestel de HENDI Melkopschuimer | 0.6L | Opschuimen + Verwarmen | 0.5kW (230V) | 200x167x245(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Intuïtief DesignDe opschuimer is heel eenvoudig in te stellen met de intuïtieve bediening: met de draairing selecteer je de juiste stand en vervolgens klik je op de grote Start-/Stopknop in het midden de draairing. Het apparaat is daarbij geschikt voor max. 600 ml voor opwarmen of max. 300 ml voor opschuimen.
Optimaal GebruiksgemakDe behuizing en de melkkan zijn hoogwaardig RVS en de handgreep is uitgevoerd in geïsoleerd kunststof, zodat de handgreep niet heet wordt het gebruik. De melkkan is afneembaar en ontworpen om makkelijk uit te kunnen schenken, en de bijgesloten deksel en garde-accessoires zijn bovendien vaatwasmachinebestendig, voor optimaal gebruiksgemak!
Specificaties
| Uitvoering | Opschuimen + verwarmen |
|---|---|
| Bruto inhoud | 0,6 liter (verwarmen) / 0,3 liter (opschuimen) |
| Materiaal | RVS |
| Bijgesloten | Deksel, garde-accessoires |
| Aansluitwaarde | 0,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 1,4 kg |
| Breedte | 200 mm |
| Diepte | 167 mm |
| Hoogte | 245 mm |
Bestel de HENDI Melkopschuimer | 0.6L | Opschuimen + Verwarmen | 0.5kW (230V) | 200x167x245(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 209097 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


