Bartscher Melkopschuimer | Ms600 | Opschuimen (150ml) + Verwarmen (400ml) | 0.5kw (230v) | 150x108x190(h)mm
€55,00
€41,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Melkopschuimer | Ms600 | Opschuimen (150ml) + Verwarmen (400ml) | 0.5kw (230v) | 150x108x190(h)mm | 0.5kW
€55,00
U bespaart €13,75 (25%)
€41,25 excl. btw
€49,91 incl. btw
Of €16,64 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 190211 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher MS600 melkopschuimer is een veelzijdige en efficiënte oplossing voor het bereiden warm melkschuim en opgewarmde melk voor uiteenlopende koffiespecialiteiten. Met één druk op de knop wordt verse melk – ongeacht het vetgehalte – direct verwarmd tot circa 70°C, zonder dat voorverwarmen nodig is. Dankzij de twee bereidingsmodi is het mogelijk om tot 400 ml melk te verwarmen of tot 150 ml op te schuimen, waardoor het apparaat flexibel inzetbaar is in zowel keuken als bar.
De elektronische besturing en geïntegreerde mixtechnologie zorgen voor een constant resultaat met romig melkschuim barista-kwaliteit. Met de meegeleverde mengschijf en melkschuimveerring wordt de melk in de gewenste consistentie bereid, ideaal voor bijvoorbeeld cappuccino's. De éénknopsbediening is eenvoudig en intuïtief, waarbij de LED-indicators en automatische uitschakeling voor extra veilig en efficiënt gebruik zorgen.
De Bartscher MS600 is uitgevoerd met een robuuste behuizing geborsteld RVS met handgreep hoogwaardig kunststof en transparant kunststof deksel, ontworpen voor intensief dagelijks gebruik. En de afneembare roerbeker met tefloncoating maakt het reinigen snel en eenvoudig. Daarnaast zijn de mengschijf en melkschuimveerring praktisch in het deksel geïntegreerd op te bergen, zodat accessoires altijd binnen handbereik zijn.
Bestel de Bartscher Melkopschuimer | MS600 | Opschuimen (150ml) + Verwarmen (400ml) | 0.5kW (230V) | 150x108x190(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De elektronische besturing en geïntegreerde mixtechnologie zorgen voor een constant resultaat met romig melkschuim barista-kwaliteit. Met de meegeleverde mengschijf en melkschuimveerring wordt de melk in de gewenste consistentie bereid, ideaal voor bijvoorbeeld cappuccino's. De éénknopsbediening is eenvoudig en intuïtief, waarbij de LED-indicators en automatische uitschakeling voor extra veilig en efficiënt gebruik zorgen.
De Bartscher MS600 is uitgevoerd met een robuuste behuizing geborsteld RVS met handgreep hoogwaardig kunststof en transparant kunststof deksel, ontworpen voor intensief dagelijks gebruik. En de afneembare roerbeker met tefloncoating maakt het reinigen snel en eenvoudig. Daarnaast zijn de mengschijf en melkschuimveerring praktisch in het deksel geïntegreerd op te bergen, zodat accessoires altijd binnen handbereik zijn.
Specificaties
| Type | Bartscher MS600 |
|---|---|
| Bruto inhoud | 0,6 liter |
| Capaciteit | 400 ml (verwarmen) / 150 ml (opschuimen) |
| Temperatuurbereik | ± 70°C |
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal | RVS, kunststof |
| Kleur / afwerking | Geborsteld, zwart |
| Aansluitwaarde | 0,5 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 0,8 kg |
| Breedte | 150 mm |
| Diepte | 108 mm |
| Hoogte | 190 mm |
Bestel de Bartscher Melkopschuimer | MS600 | Opschuimen (150ml) + Verwarmen (400ml) | 0.5kW (230V) | 150x108x190(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 190211 |
| EAN / Barcode | 4015613758077 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen












