Hendi Glazenophangrek | Barup | 1 Rij | Plafondmodel | 408x115x30(h)mm
€8,39
€7,13
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Glazenophangrek | Barup | 1 Rij | Plafondmodel | 408x115x30(h)mm
OP VOORRAAD
€8,39
U bespaart €1,26 (15%)
€7,13 excl. btw
€8,63 incl. btw
Of €2,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 596517 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Dit praktische glazenophangrek uit de BarUp-serie HENDI biedt een handige en elegante manier voor het opbergen glazen met voet, zoals wijn-, cognac en champagneglazen.
Het rek is gemaakt hoogwaardig RVS met glanzende afwerking, voor een strakke en tijdloze uitstraling, en heeft 1 rij waar glazen eenvoudig in kunnen worden gehangen. Het ophangrek is geschikt voor plafondmontage en wordt geleverd met de voor montage benodigde schroeven en plafondpluggen!
Bestel de HENDI Glazenophangrek | BarUp | 1 Rij | Plafondmodel | 408x115x30(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het rek is gemaakt hoogwaardig RVS met glanzende afwerking, voor een strakke en tijdloze uitstraling, en heeft 1 rij waar glazen eenvoudig in kunnen worden gehangen. Het ophangrek is geschikt voor plafondmontage en wordt geleverd met de voor montage benodigde schroeven en plafondpluggen!
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Uitvoering | Plafondmodel |
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Glanzend |
| Bijgesloten | Montagemateriaal |
| Gewicht | 0,22 kg |
| Breedte | 408 mm |
| Diepte | 115 mm |
| Hoogte | 30 mm |
Bestel de HENDI Glazenophangrek | BarUp | 1 Rij | Plafondmodel | 408x115x30(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 596517 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


