Hendi Drankendispenser | Uniq (design by Bronwasser) | Div. Kleuren | 8L | Passief Koelbaar | 216x318x532(h)mm
€99,50
€84,58
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Drankendispenser | Uniq (design by Bronwasser) | Div. Kleuren | 8L | Passief Koelbaar | 216x318x532(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€99,50
U bespaart €14,93 (15%)
€84,58 excl. btw
€102,34 incl. btw
Of €34,11 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 425053 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De UNIQ-collectie HENDI is een selectie producten voor de moderne buffet-, catering-, restaurant- en hotelbranche. Deze bekroonde collectie is ontworpen door de Nederlandse ontwerper Robert Bronwasser en combineert hedendaags design met vakmanschap de hoogste kwaliteit, dat de presentatie gerechten en dranken op buffetten compleet maakt. De unieke constructie en aandacht voor detail maken het tot een opvallende toevoeging aan ieder buffet.
Deze UNIQ drankendispenser is geschikt voor diverse soorten koude dranken, waarbij de inhoud door de uitneembare interne RVS ijscilinder eenvoudig kan worden gekoeld met bijvoorbeeld ijsblokjes of crushed ice. De behuizing is uitgevoerd in robuust kunststof en reservoir stevig transparant polycarbonaat, waardoor het niveau de inhoud altijd eenvoudig zichtbaar is. Bovendien kan worden gekozen uit een zwarte, witte of gele behuizing.
De non-drip tapkraan zorgt voor eenvoudig en comfortabel tappen, waarbij ruimte is voor bekers en glazen tot max. 120 mm hoog, en de lekbak met magnetische bevestiging en uitneembaar rooster maakt het schoonmaken extra eenvoudig. Bovendien heeft het deksel een geïntegreerde transparante kaarthouder, waar eenvoudig informatie kan worden geplaatst, en zorgen de ingewerkte handgrepen voor eenvoudig verplaatsen!
Let op, enkele illustratieve afbeeldingen zijn de kleine uitvoering met capaciteit 4 liter, dit betreft de grote uitvoering met capaciteit 8 liter.
Bestel de HENDI Drankendispenser | UNIQ (Design by Bronwasser) | Div. Kleuren | 8L | Passief Koelbaar | 216x318x532(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Deze UNIQ drankendispenser is geschikt voor diverse soorten koude dranken, waarbij de inhoud door de uitneembare interne RVS ijscilinder eenvoudig kan worden gekoeld met bijvoorbeeld ijsblokjes of crushed ice. De behuizing is uitgevoerd in robuust kunststof en reservoir stevig transparant polycarbonaat, waardoor het niveau de inhoud altijd eenvoudig zichtbaar is. Bovendien kan worden gekozen uit een zwarte, witte of gele behuizing.
De non-drip tapkraan zorgt voor eenvoudig en comfortabel tappen, waarbij ruimte is voor bekers en glazen tot max. 120 mm hoog, en de lekbak met magnetische bevestiging en uitneembaar rooster maakt het schoonmaken extra eenvoudig. Bovendien heeft het deksel een geïntegreerde transparante kaarthouder, waar eenvoudig informatie kan worden geplaatst, en zorgen de ingewerkte handgrepen voor eenvoudig verplaatsen!
Let op, enkele illustratieve afbeeldingen zijn de kleine uitvoering met capaciteit 4 liter, dit betreft de grote uitvoering met capaciteit 8 liter.
Specificaties
| Serie | HENDI UNIQ |
|---|---|
| Uitvoering | Enkel |
| Bruto inhoud | 8 liter |
| Dispensersysteem | Tapkraan |
| Uitloophoogte | 120 mm |
| Non-drip | Ja |
| Koeling | Passief |
| Niveau-indicatie | Ja |
| Lekbak | Ja |
| Vaatwasmachinebestendig | Nee |
| Materiaal | Polypropyleen, ABS |
| Gewicht | 2,94 kg |
| Breedte | 216 mm |
| Diepte | 318 mm |
| Hoogte | 532 mm |
Bestel de HENDI Drankendispenser | UNIQ (Design by Bronwasser) | Div. Kleuren | 8L | Passief Koelbaar | 216x318x532(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 425053 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


