Hendi Drankendispenser | Rvs | 2x 8L | Passief Koelbaar | 560x350x580(h)mm
€198,50
€168,73
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Drankendispenser | Rvs | 2x 8L | Passief Koelbaar | 560x350x580(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€198,50
U bespaart €29,78 (15%)
€168,73 excl. btw
€204,16 incl. btw
Of €68,05 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 425411 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze drankendispenser HENDI is geschikt voor diverse soorten koude dranken, waarbij de inhoud door de interne ijscilinders eenvoudig kan worden gekoeld met bijvoorbeeld ijsblokjes of gecrusht ijs.
De dispenser is uitgevoerd in robuust RVS met hooglans afwerking en stevige polycarbonaat reservoirs. De non-drip tapkranen zorgen voor eenvoudig en comfortabel tappen en de lekbakken met uitneembare roosters maken het schoonmaken extra eenvoudig.
Bovendien is de dispenser ook verkrijgbaar in enkele uitvoering met 1 reservoir (artikelnr. HEN-425299), zodat voor elke situatie een geschikte dispenser of combinatie dispensers beschikbaar is!
Bestel de HENDI Drankendispenser | RVS | 2x 8L | Passief Koelbaar | 560x350x580(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De dispenser is uitgevoerd in robuust RVS met hooglans afwerking en stevige polycarbonaat reservoirs. De non-drip tapkranen zorgen voor eenvoudig en comfortabel tappen en de lekbakken met uitneembare roosters maken het schoonmaken extra eenvoudig.
Bovendien is de dispenser ook verkrijgbaar in enkele uitvoering met 1 reservoir (artikelnr. HEN-425299), zodat voor elke situatie een geschikte dispenser of combinatie dispensers beschikbaar is!
Specificaties
| Bruto inhoud | 2x 8 liter |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat / RVS |
| Gewicht | 6,32 kg |
| Breedte | 560 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Hoogte | 580 mm |
Bestel de HENDI Drankendispenser | RVS | 2x 8L | Passief Koelbaar | 560x350x580(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 425411 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

