Hendi Melkdispenser | Rvs | 1x 10.5l | Passief Koelbaar | 260x360x536(h)mm
€239,50
€203,58
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Melkdispenser | Rvs | 1x 10.5l | Passief Koelbaar | 260x360x536(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€239,50
U bespaart €35,93 (15%)
€203,58 excl. btw
€246,33 incl. btw
Of €82,11 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 425343 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze melkdispenser HENDI beschikt over een hoogwaardige RVS behuizing en is uitgerust met een ijscilinder koeling, waardoor de melk optimaal gekoeld blijft. Daarnaast heeft de uitneembare container een anti-drup tap, zodat je dranken eenvoudig en hygiënisch kunt uitschenken. Bovendien staat de dispenser stevig op een onderplaat met lekbak, waardoor hij ideaal is voor gebruik in de horeca buffetten en ontbijtbars.
Bestel de HENDI Melkdispenser | RVS | 1x 10.5L | Passief Koelbaar | 260x360x536(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Inhoud | 10,5 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Gewicht | 5,59 kg |
| Breedte | 260 mm |
| Diepte | 360 mm |
| Hoogte | 536 mm |
Bestel de HENDI Melkdispenser | RVS | 1x 10.5L | Passief Koelbaar | 260x360x536(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 425343 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

