Hendi Chafing Dish | Uniq (design by Bronwasser) | Elektrisch | 35°c/85°c | 0.7kw (230v) | 1/1 GN | 607x402x250(h)mm
€195,00
€165,75
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Chafing Dish | Uniq (design by Bronwasser) | Elektrisch | 35°c/85°c | 0.7kw (230v) | 1/1 GN | 607x402x250(h)mm | 0.7kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€195,00
U bespaart €29,25 (15%)
€165,75 excl. btw
€200,56 incl. btw
Of €66,85 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 470435 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De HENDI UNIQ chafing dish is ontworpen door de beroemde Nederlandse ontwerper Robert Bronwasser. Zijn moderne en luxe design vormt een blikvanger op elk buffet en is verkrijgbaar in 3 stijlvolle kleuren (zwart, wit en groen).
UNIQ DesignGedurfd en mooi, precies wat nodig is om een unieke buffetpresentaties te creëren. De UNIQ-collectie is een goed voorbeeld hoe design, kwaliteit en gemak hand in hand kunnen gaan als een product wordt ontwikkeld met de wensen de gebruiker in gedachten. Met UNIQ heeft HENDI het buffet praktisch opnieuw uitgevonden.
De moderne behuizing heeft een aantal uitstekende functies. De schuine randen het deksel leiden waterdruppels terug in de container en de laatst ingestelde temperatuur blijft automatisch opgeslagen in het geheugen. Steek de stekker in het stopcontact, vul het waterreservoir en de chafing dish houdt al je gerechten op de perfecte serveertemperatuur.
Eenvoudig InstellenDe UNIQ chafing dish heeft een temperatuurbereik 35°C/85°C, welke instelbaar is met de digitale bediening in stappen 1°C. Het LED-display geeft daarbij de werktijd, ingestelde temperatuur en actuele temperatuur duidelijk weer.
Doordacht OntwerpHet RVS verwarmingselement is geplaatst in het waterreservoir en zorgt voor een efficiënte en gelijkmatige verwarming. Daarnaast waarschuwt de gevoelige waterniveausensor voor een te laag niveau, zodat droogkoken wordt voorkomen.
Het deksel is gemaakt gehard glas met geïsoleerde handgreep, lepeluitsparing en achter het deksel zit een handige houder voor productinformatie. Het ontwerp het tweedelige deksel vermindert het warmteverlies het openen, terwijl optimale hygiëne behouden blijft.
Let op, enkele productafbeeldingen kunnen een uitvoering in een andere kleur zijn; dit betreft de groene uitvoering.
Bestel de HENDI Chafing Dish | UNIQ (Design by Bronwasser) | Elektrisch | 35°C/85°C | 0.7kW (230V) | 1/1 GN | 607x402x250(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
UNIQ DesignGedurfd en mooi, precies wat nodig is om een unieke buffetpresentaties te creëren. De UNIQ-collectie is een goed voorbeeld hoe design, kwaliteit en gemak hand in hand kunnen gaan als een product wordt ontwikkeld met de wensen de gebruiker in gedachten. Met UNIQ heeft HENDI het buffet praktisch opnieuw uitgevonden.
De moderne behuizing heeft een aantal uitstekende functies. De schuine randen het deksel leiden waterdruppels terug in de container en de laatst ingestelde temperatuur blijft automatisch opgeslagen in het geheugen. Steek de stekker in het stopcontact, vul het waterreservoir en de chafing dish houdt al je gerechten op de perfecte serveertemperatuur.
Eenvoudig InstellenDe UNIQ chafing dish heeft een temperatuurbereik 35°C/85°C, welke instelbaar is met de digitale bediening in stappen 1°C. Het LED-display geeft daarbij de werktijd, ingestelde temperatuur en actuele temperatuur duidelijk weer.
Doordacht OntwerpHet RVS verwarmingselement is geplaatst in het waterreservoir en zorgt voor een efficiënte en gelijkmatige verwarming. Daarnaast waarschuwt de gevoelige waterniveausensor voor een te laag niveau, zodat droogkoken wordt voorkomen.
Het deksel is gemaakt gehard glas met geïsoleerde handgreep, lepeluitsparing en achter het deksel zit een handige houder voor productinformatie. Het ontwerp het tweedelige deksel vermindert het warmteverlies het openen, terwijl optimale hygiëne behouden blijft.
Let op, enkele productafbeeldingen kunnen een uitvoering in een andere kleur zijn; dit betreft de groene uitvoering.
Specificaties
| Serie | HENDI UNIQ |
|---|---|
| Type | UNIQ Chafing Dish (Groen) |
| Verhitting | Elektrisch |
| Bruto inhoud | 9 liter |
| Temperatuurbereik | 35°C / 85°C |
| Bediening | Digitaal |
| Materiaal | RVS |
| Bijgesloten | Waterpan, voedselpan |
| Vermogen | 0,7 kW |
| Voeding | 220 - 240 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 7,1 kg |
| Breedte | 607 mm |
| Diepte | 402 mm |
| Hoogte | 250 mm |
Bestel de HENDI Chafing Dish | UNIQ (Design by Bronwasser) | Elektrisch | 35°C/85°C | 0.7kW (230V) | 1/1 GN | 607x402x250(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 470435 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


