Combisteel Inklapbare Spoeltafel | Rvs | 1 Spoelbak (rechts) + Afdruipvlak | Achteropstand | 1200x600x850/910(h)mm
€615,00
€461,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Inklapbare Spoeltafel | Rvs | 1 Spoelbak (rechts) + Afdruipvlak | Achteropstand | 1200x600x850/910(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€615,00
U bespaart €153,75 (25%)
€461,25 excl. btw
€558,11 incl. btw
Of €186,04 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7490.0275 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (3 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze inklapbare spoeltafel CombiSteel is gemaakt hoogwaardig RVS en biedt optimale hygiëne en flexibiliteit voor horecagelegenheden zoals restaurants, cafés en cateringbedrijven.
Stevige ConstructieHet werkblad is gemaakt sterk RVS, wat zorgt voor een optimale duurzaamheid en eenvoudige reiniging. Het dikke materiaal zorgt voor een stabiel oppervlak naast de praktische spoelbak en daarnaast beschikt de spoeltafel over een open onderstel voor extra bergruimte.
Optimaal GebruiksgemakDe hoge achteropstand zorgt ervoor dat er geen water achter de spoeltafel kan vallen voor extra hygiëne. De stelpoten maken het mogelijk om de spoeltafel ook op een enigszins oneven ondergrond te plaatsen, en zodat de tafel niet kan wiebelen tijdens gebruik. En na het gebruik klap je hem snel in om hem eenvoudig op te tillen en mee te nemen!
Bestel de CombiSteel Inklapbare Spoeltafel | RVS | 1 Spoelbak (Rechts) + Afdruipvlak | Achteropstand | 1200x600x850/910(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Stevige ConstructieHet werkblad is gemaakt sterk RVS, wat zorgt voor een optimale duurzaamheid en eenvoudige reiniging. Het dikke materiaal zorgt voor een stabiel oppervlak naast de praktische spoelbak en daarnaast beschikt de spoeltafel over een open onderstel voor extra bergruimte.
Optimaal GebruiksgemakDe hoge achteropstand zorgt ervoor dat er geen water achter de spoeltafel kan vallen voor extra hygiëne. De stelpoten maken het mogelijk om de spoeltafel ook op een enigszins oneven ondergrond te plaatsen, en zodat de tafel niet kan wiebelen tijdens gebruik. En na het gebruik klap je hem snel in om hem eenvoudig op te tillen en mee te nemen!
Specificaties
| Materiaal | RVS |
|---|---|
| Breedte(n) | 1200 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 850 / 910 mm |
| Achteropstand | Ja |
| Onderkast | Nee |
| Bodemschap | Nee |
| Draagkracht | Max. 115 kg |
| Spoelbak(ken) | 1 (rechts) |
| Spoelbakformaat | B 500 x D 400 x H 250 mm |
| Afdruipvlak | Links |
| Kraangat(en) | Nee |
| Afvoergat(en) | Ja |
| Afvalverwerkingsgat | Nee |
| Verstelbare poten | Ja |
| Constructie | Inklapbaar |
| Gewicht | 23 kg |
Bestel de CombiSteel Inklapbare Spoeltafel | RVS | 1 Spoelbak (Rechts) + Afdruipvlak | Achteropstand | 1200x600x850/910(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7490.0275 |
| EAN / Barcode | 7435137823858 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



