Hendi Chafing Dish | Pollina | Elektrisch | ≤ 85°c | 0.85kw (230v) | 1/1 GN (9l) | 615x355x280(h)mm
€142,50
€121,13
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Chafing Dish | Pollina | Elektrisch | ≤ 85°c | 0.85kw (230v) | 1/1 GN (9l) | 615x355x280(h)mm | 0.85kW | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€142,50
U bespaart €21,38 (15%)
€121,13 excl. btw
€146,56 incl. btw
Of €48,85 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 204900 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De POLLINA elektrische chafing dish HENDI heeft een 1/1 GN-formaat en is ideaal voor bijvoorbeeld buffetten en catering, waarbij het volledig in geborsteld RVS uitgevoerde strakke ontwerp zorgt voor een luxe uitstraling.
De temperatuur de POLLINA is traploos in te stellen tot 85°C en het apparaat heeft een indicatielamp geïntegreerd in de aan-/uitschakelaar. De waterpan is uitgevoerd in RVS en de voedselpan heeft een hoogte 65 en inhoud 9 liter. Daarnaast is het apparaat ook geschikt voor 1/1 GN-bakken tot max. 100 mm diep.
Voor het losse deksel is een speciale beugel bijgesloten die aan de chafing dish kan worden gemonteerd om het deksel in open stand vast te zetten.
Bestel de HENDI Chafing Dish | POLLINA | Elektrisch | ≤ 85°C | 0.85kW (230V) | 1/1 GN (9L) | 615x355x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De temperatuur de POLLINA is traploos in te stellen tot 85°C en het apparaat heeft een indicatielamp geïntegreerd in de aan-/uitschakelaar. De waterpan is uitgevoerd in RVS en de voedselpan heeft een hoogte 65 en inhoud 9 liter. Daarnaast is het apparaat ook geschikt voor 1/1 GN-bakken tot max. 100 mm diep.
Voor het losse deksel is een speciale beugel bijgesloten die aan de chafing dish kan worden gemonteerd om het deksel in open stand vast te zetten.
Specificaties
| Type | POLLINA |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Bruto inhoud | 9 liter |
| Temperatuurbereik | ≤ 85°C |
| Bediening | Analoog |
| Materiaal | RVS |
| Bijgesloten | Waterpan, voedselpan |
| Vermogen | 0,85 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 5,88 kg |
| Breedte | 615 mm |
| Diepte | 355 mm |
| Hoogte | 280 mm |
Bestel de HENDI Chafing Dish | POLLINA | Elektrisch | ≤ 85°C | 0.85kW (230V) | 1/1 GN (9L) | 615x355x280(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 204900 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


