Diverso by Diamond Koelvitrine | 120l | Rvs/zwart | +1°c/+12°c | Geforceerd | 3 Niveaus | 695x570x685(h)mm
€956,00
€717,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diverso by Diamond Koelvitrine | 120l | Rvs/zwart | +1°c/+12°c | Geforceerd | 3 Niveaus | 695x570x685(h)mm | 665x485x410(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€956,00
U bespaart €239,00 (25%)
€717,00 excl. btw
€867,57 incl. btw
Of €289,19 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | R122-EXPO |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele koelvitrine met 3 niveaus Diverso by Diamond combineert een zeer voordelige prijs met optimale koeling om de heerlijkste producten en gerechten - zoals bijvoorbeeld gebak en andere banketwaren, gekoelde broodjes, desserts, drankjes of koude gerechten - op de perfecte temperatuur te bewaren en tegelijkertijd aantrekkelijke te presenteren.
Optimale PresentatieDe etaleerruimte heeft 2 verchroomde presentatieroosters, welke indien gewenst ook kunnen worden verwijderd om bijvoorbeeld ruimte te maken voor hogere producten. Samen met het bodemopstelvlak biedt dit 3 ruime etaleerniveaus, waarbij het grote glasoppervlak rondom en de interne LED-verlichting voor aantrekkelijke presentatie de inhoud zorgen.
Daarnaast maken de binnenafmetingen 645 x 490 mm de vitrine ook precies geschikt voor het plaatsen 1/1 GN of euronorm/bakerynorm (EN600x400) vitrineplateaus.
Geforceerde KoelingDe koelvitrine heeft geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht, waarbij het temperatuurbereik +1°C/+12°C eenvoudig digitaal instelbaar is. Daarnaast zorgen de automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en duidelijke temperatuurweergave op het digitale display voor extra gebruikscomfort.
Zuinig & VerantwoordDe koelvitrine is geclassificeerd onder energielabel B, een zéér zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Bovendien is het appaat ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Praktische ConstructieDe basis de vitrine is gemaakt hoogwaardig RVS met geborstelde afwerking. Het Thermopane®-dubbelglas de koelvitrine heeft een gebogen afwerking aan de voorkant, dat bovenop een praktisch vlak oppervlak biedt om bediening klanten makkelijker te maken of bijvoorbeeld extra producten op te etaleren.
Voor probleemloos bijvullen de binnenruimte heeft de vitrine 2 transparante schuifdeuren aan de bedieningskant, welke samen met de presentatieroosters volledig uitneembaar zijn voor eenvoudiger schoonmaken en onderhouden!
Bestel de Diverso by Diamond Koelvitrine | 120L | RVS/Zwart | +1°C/+12°C | Geforceerd | 3 Niveaus | 695x570x685(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Optimale PresentatieDe etaleerruimte heeft 2 verchroomde presentatieroosters, welke indien gewenst ook kunnen worden verwijderd om bijvoorbeeld ruimte te maken voor hogere producten. Samen met het bodemopstelvlak biedt dit 3 ruime etaleerniveaus, waarbij het grote glasoppervlak rondom en de interne LED-verlichting voor aantrekkelijke presentatie de inhoud zorgen.
Daarnaast maken de binnenafmetingen 645 x 490 mm de vitrine ook precies geschikt voor het plaatsen 1/1 GN of euronorm/bakerynorm (EN600x400) vitrineplateaus.
Geforceerde KoelingDe koelvitrine heeft geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht, waarbij het temperatuurbereik +1°C/+12°C eenvoudig digitaal instelbaar is. Daarnaast zorgen de automatische ontdooiing, automatische condensverdamping en duidelijke temperatuurweergave op het digitale display voor extra gebruikscomfort.
Zuinig & VerantwoordDe koelvitrine is geclassificeerd onder energielabel B, een zéér zuinige categorie, en maakt gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R600a. Bovendien is het appaat ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 30°C.
Praktische ConstructieDe basis de vitrine is gemaakt hoogwaardig RVS met geborstelde afwerking. Het Thermopane®-dubbelglas de koelvitrine heeft een gebogen afwerking aan de voorkant, dat bovenop een praktisch vlak oppervlak biedt om bediening klanten makkelijker te maken of bijvoorbeeld extra producten op te etaleren.
Voor probleemloos bijvullen de binnenruimte heeft de vitrine 2 transparante schuifdeuren aan de bedieningskant, welke samen met de presentatieroosters volledig uitneembaar zijn voor eenvoudiger schoonmaken en onderhouden!
Specificaties
| Bruto inhoud | 120 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 665 x D 485 x H 410 mm |
| Materiaal | Dubbelglas, RVS |
| Kleur / afwerking | Geborsteld, zwart |
| Temperatuurbereik | +1°C / +12°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C (55% RLV) |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Rooster-/niveauformaat | 645 x 490 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Deur(en) | 2 |
| Soort deur(en) | Schuifdeuren (achter) |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | B |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 3,13 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 1141 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,23 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 71 kg |
| Breedte | 695 mm |
| Diepte | 570 mm |
| Hoogte | 685 mm |
Bestel de Diverso by Diamond Koelvitrine | 120L | RVS/Zwart | +1°C/+12°C | Geforceerd | 3 Niveaus | 695x570x685(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | R122-EXPO |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




