Bartscher Koelkast | 700l (2/1 Gn) | Rvs | -2°c/+8°c | Geforceerd | 655x855x2050(h)mm
€2.549,00
€1.911,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koelkast | 700l (2/1 Gn) | Rvs | -2°c/+8°c | Geforceerd | 655x855x2050(h)mm | GN 2/1
GRATIS VERZENDING
€2.549,00
U bespaart €637,25 (25%)
€1.911,75 excl. btw
€2.313,22 incl. btw
Of €771,07 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700415 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
In de royale koelkast met interieur in het 2/1 GN-formaat vinden gekoelde goederen voldoende ruimte. Dankzij de ingetogen optiek past deze optimaal in iedere keuken.
Bestel de Bartscher Koelkast | 700L (2/1 GN) | RVS | -2°C/+8°C | Geforceerd | 655x855x2050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 700 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS (intern/extern) |
| Kleur / afwerking | Geborsteld (extern) |
| Temperatuurbereik | -2°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (98 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 30°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm (polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 3 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 2/1 GN (650 x 530 mm) |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Links |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,58 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 577 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,37 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 106 kg |
| Breedte | 655 mm |
| Diepte | 855 mm |
| Hoogte | 2050 mm |
Bestel de Bartscher Koelkast | 700L (2/1 GN) | RVS | -2°C/+8°C | Geforceerd | 655x855x2050(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700415 |
| EAN / Barcode | 4015613840253 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





