Bartscher Regaalwagen | Rvs | 7 Etages (1/1 Gn) + Bovenblad | Wielen (geremd) | 450x670x1000(h)mm
€186,00
€139,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Regaalwagen | Rvs | 7 Etages (1/1 Gn) + Bovenblad | Wielen (geremd) | 450x670x1000(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING
€186,00
U bespaart €46,50 (25%)
€139,50 excl. btw
€168,80 incl. btw
Of €56,27 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 300192 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher Regaalwagen | Rvs | 7 Etages (1/1 Gn) + Bovenblad | Wielen (geremd) | 450x670x1000(h)mm van Bartscher is een professionele oplossing uit de categorie Rvs Regaalwagens. Extra voordelen: op wielen. Het gewicht bedraagt 11,9 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Bartscher professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Veelzijdig en functioneel: de Bartscher regaalwagen heeft 7 etages in 1/1 GN-formaat en een bovenblad voor extra opbergruimte. Daarnaast heeft de wagen een ruime draagkracht tot 60 kg en de containervergrendeling aan beide zijden voorkomt op betrouwbare wijze dat iets uit de etages wegglijdt en zorgt daarmee voor een veilig transport.Specificaties
| Uitvoering | Met bovenblad (390 x 555 mm) |
|---|---|
| Capaciteit | 1/1 GN (530 x 325 mm) |
| Niveaus | 7 + bovenblad |
| Tussenruimte | 80 mm |
| Materiaal | RVS |
| Constructie | Zelfmontage |
| Draagkracht | ≤ 5 kg (bovenblad), ≤ 60 kg (totaal) |
| Wielen | Ja |
| Gewicht | 12,1 kg |
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 670 mm |
| Hoogte | 1000 mm |
Bestel de Bartscher Regaalwagen | RVS | 7 Etages (1/1 GN) + Bovenblad | Wielen (Geremd) | 450x670x1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 300192 |
| EAN / Barcode | 4015613869858 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen










