Bartscher Koelkast | Energiezuinig | 590l | Wit | 0°c/+8°c | Geforceerd | 773x742x1907(h)mm
€1.749,00
€1.311,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koelkast | Energiezuinig | 590l | Wit | 0°c/+8°c | Geforceerd | 773x742x1907(h)mm
GRATIS VERZENDING
€1.749,00
U bespaart €437,25 (25%)
€1.311,75 excl. btw
€1.587,22 incl. btw
Of €529,07 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700907 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De koelkast 590LW is uitstekend geschikt voor de opslag verschillende gekoelde goederen. Ook omgevingstemperaturen tot 30 °C blijven de opgeslagen goederen optimaal gekoeld.
Bestel de Bartscher Koelkast | Energiezuinig | 590L | Wit | 0°C/+8°C | Geforceerd | 773x742x1907(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Bartscher 590LW |
|---|---|
| Bruto inhoud | 590 liter |
| Materiaal | Gelakt staal (extern), kunststof (intern) |
| Kleur / afwerking | Wit (intern/extern) |
| Temperatuurbereik | 0°C / +8°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R600a (70 g) |
| Klimaatklasse | 3 |
| Omgevingstemperatuur | 10°C / 25°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 5 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Nee |
| Rooster-/niveauformaat | 4x 660 x 525 mm, 1x 615 x 190 mm |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | A |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 0,9 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 329 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,13 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 87,9 kg |
| Breedte | 773 mm |
| Diepte | 742 mm |
| Hoogte | 1907 mm |
Bestel de Bartscher Koelkast | Energiezuinig | 590L | Wit | 0°C/+8°C | Geforceerd | 773x742x1907(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700907 |
| EAN / Barcode | 4015613840291 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen











