Hendi Bartendertas | Barup | Katoen | Zwart | 370x210x70(h)mm
€50,99
€43,34
excl. btw
-15%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht do 21 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Hendi Bartendertas | Barup | Katoen | Zwart | 370x210x70(h)mm
OP VOORRAAD
€50,99
U bespaart €7,65 (15%)
€43,34 excl. btw
€52,44 incl. btw
Of €17,48 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Hendi |
| Artikelnummer: | 700259 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 12 maanden |
| Levertijd: | 2-4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De bartender-tas uit de BarUp-serie HENDI is ontworpen voor het veilig en stijlvol vervoeren al je cocktailtools. Dankzij de hoogwaardige materialen en speciaal ontworpen compartimenten blijft al je gereedschap goed georganiseerd en beschermd. De tas is gemaakt dik katoen met een effen weefsel en afgewerkt met stevige stiksels, terwijl de riemen bruin natuurlijk leer en het roestvaststalen beslag in antiek gouden kleur zorgen voor een elegante uitstraling. De zwarte katoenen schouderband is verstelbaar, afneembaar en biedt extra draagcomfort.
Binnenin vind je een slimme indeling met 8 zakken voor bijvoorbeeld lepels en pincetten, 8 elastische compartimenten voor barmaatjes, 3 flappen met klittenband en een apart vak met ritssluiting 370x150 mm, dat perfect geschikt is voor een shaker of boston shaker glas. De afmetingen het interne deel (met gesloten flappen) zijn 370x335 mm. Dankzij de veilige sluiting met gespen en leren riemen neem je jouw tools zorgeloos mee.
Let op, de afbeeldingen met barmangereedschap zijn ter illustratie; deze zijn niet inbegrepen.
Bestel de HENDI Bartendertas | BarUp | Katoen | Zwart | 370x210x70(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Binnenin vind je een slimme indeling met 8 zakken voor bijvoorbeeld lepels en pincetten, 8 elastische compartimenten voor barmaatjes, 3 flappen met klittenband en een apart vak met ritssluiting 370x150 mm, dat perfect geschikt is voor een shaker of boston shaker glas. De afmetingen het interne deel (met gesloten flappen) zijn 370x335 mm. Dankzij de veilige sluiting met gespen en leren riemen neem je jouw tools zorgeloos mee.
Let op, de afbeeldingen met barmangereedschap zijn ter illustratie; deze zijn niet inbegrepen.
Specificaties
| Serie | HENDI BarUp |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Gewicht | 0,58 kg |
| Breedte | 370 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Hoogte | 70 mm |
Bestel de HENDI Bartendertas | BarUp | Katoen | Zwart | 370x210x70(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Hendi |
|---|---|
| Artikelnummer | 700259 |
| Garantie | 12 maanden |
| Levertijd | 2-4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingenVergelijkbare Producten
Gastronoble


