Bartscher Regaalwagen | Rvs | 7 Etages (en600x400) + Bovenblad | Wielen (geremd) | 535x745x1000(h)mm
€209,00
€156,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Regaalwagen | Rvs | 7 Etages (en600x400) + Bovenblad | Wielen (geremd) | 535x745x1000(h)mm
GRATIS VERZENDING
€209,00
U bespaart €52,25 (25%)
€156,75 excl. btw
€189,67 incl. btw
Of €63,22 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 300197 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Bartscher Regaalwagen | Rvs | 7 Etages (en600x400) + Bovenblad | Wielen (geremd) | 535x745x1000(h)mm van Bartscher is een professionele oplossing uit de categorie Rvs Regaalwagens. Extra voordelen: op wielen. Het gewicht bedraagt 13,6 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Bartscher professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
Geoptimaliseerd voor gebruik in de bakkerij: de Bartscher regaalwagen met capaciteit voor euronorm-/bakerynormformaat (EN600x400) is efficiënt en betrouwbaar. De eenvoudig te bedienen bakvergrendeling aan beide zijden zorgt ervoor dat trays en roosters stevig op hun plaats worden gehouden. En het vlakke bovenblad biedt extra opbergruimte.Specificaties
| Uitvoering | Met bovenblad (470 x 620 mm) |
|---|---|
| Capaciteit | EN (600 x 400 mm) |
| Niveaus | 7 + bovenblad |
| Tussenruimte | 80 mm |
| Materiaal | RVS |
| Constructie | Zelfmontage |
| Draagkracht | ≤ 5 kg (bovenblad), ≤ 60 kg (totaal) |
| Wielen | Ja |
| Gewicht | 13,9 kg |
| Breedte | 535 mm |
| Diepte | 745 mm |
| Hoogte | 1000 mm |
Bestel de Bartscher Regaalwagen | RVS | 7 Etages (EN600x400) + Bovenblad | Wielen (Geremd) | 535x745x1000(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 300197 |
| EAN / Barcode | 4015613869902 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen








