Combisteel Koel-/vrieskast | 185l | Rvs | -18°c/-21°c & +1°c/+4°c | Geforceerd | 2 Laden (gn) | (wielen (geremd) | 705x785x850(h)mm
€2.505,00
€1.878,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koel-/vrieskast | 185l | Rvs | -18°c/-21°c & +1°c/+4°c | Geforceerd | 2 Laden (gn) | (wielen (geremd) | 705x785x850(h)mm | 584x500x614(h)mm | GN 1/1
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.505,00
U bespaart €626,25 (25%)
€1.878,75 excl. btw
€2.273,29 incl. btw
Of €757,76 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7450.0265 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (9 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze unieke en zéér praktische koeling CombiSteel kan als koelkast én als vrieskast worden toegepast, door het omschakelbare temperatuurbereik voor koelen of vriezen. Dit zorgt voor ongekend flexibel gebruik en een apparaat dat op elk moment aan het gewenste gebruik kan worden aangepast.
GN-LadenDeze bijzondere uitvoering is voorzien 2 laden in plaats een draaideur, waarbij de onderste lade precies geschikt is voor 1x 1/1 GN en de bovenste lade ruimte biedt aan 1x 1/1 GN plus 3x 1/6 GN, voor uniek gebruiksgemak!
Krachtige KoelingDe koeling is voorzien krachtige geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met apart instelbare temperatuurbereiken om te koelen (+1°C/+4°C) of te vriezen (-18°C/-21°C). De gewenste stand en temperatuur zijn eenvoudig in te stellen met de intuïtieve digitale bediening.
Daarnaast heeft de koel-/vrieskast praktische automatische ontdooiing, maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Robuust OntwerpNiet alleen de behuizing en de laden, maar ook het interieur is gemaakt hoogwaardig RVS. Dit maakt het apparaat niet alleen zeer robuust en geschikt voor intensief gebruik, maar ook makkelijk schoon te maken. Ook zorgt de extra dikke isolatie in de behuizing en de laden voor beter temperatuurbehoud en dus minder energieverbruik.
De laden hebben ieder een geïntegreerde handgreep over de volledige breedte, voor comfortabel openen en sluiten. Daarnaast is de koeling voorzien 4 wielen waarvan 2 geremd voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat, zonder dat het onbedoeld kan verrijden!
Bestel de CombiSteel Koel-/Vrieskast | 185L | RVS | -18°C/-21°C & +1°C/+4°C | Geforceerd | 2 Laden (GN) | (Wielen (Geremd) | 705x785x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
GN-LadenDeze bijzondere uitvoering is voorzien 2 laden in plaats een draaideur, waarbij de onderste lade precies geschikt is voor 1x 1/1 GN en de bovenste lade ruimte biedt aan 1x 1/1 GN plus 3x 1/6 GN, voor uniek gebruiksgemak!
Krachtige KoelingDe koeling is voorzien krachtige geforceerde koeling, voor optimale verdeling de koude lucht en snel temperatuurherstel na openen, met apart instelbare temperatuurbereiken om te koelen (+1°C/+4°C) of te vriezen (-18°C/-21°C). De gewenste stand en temperatuur zijn eenvoudig in te stellen met de intuïtieve digitale bediening.
Daarnaast heeft de koel-/vrieskast praktische automatische ontdooiing, maakt het apparaat gebruik milieuvriendelijk koelmiddel en is het ook geschikt voor gebruik in warmere omgevingen tot 32°C.
Robuust OntwerpNiet alleen de behuizing en de laden, maar ook het interieur is gemaakt hoogwaardig RVS. Dit maakt het apparaat niet alleen zeer robuust en geschikt voor intensief gebruik, maar ook makkelijk schoon te maken. Ook zorgt de extra dikke isolatie in de behuizing en de laden voor beter temperatuurbehoud en dus minder energieverbruik.
De laden hebben ieder een geïntegreerde handgreep over de volledige breedte, voor comfortabel openen en sluiten. Daarnaast is de koeling voorzien 4 wielen waarvan 2 geremd voor eenvoudig verplaatsen en schoonmaken rond en onder het apparaat, zonder dat het onbedoeld kan verrijden!
Specificaties
| Bruto inhoud | 185 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 584 x D 500 x H 614 mm |
| Capaciteit | 2x 1/1 GN + 3x 1/6 GN |
| Materiaal | RVS AISI-430 |
| Kleur / afwerking | Geborsteld |
| Temperatuurbereik | -18°C / -21°C (vriezen), +1°C / +4°C (koelen) |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (110 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. +32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Nee |
| Lade(n) | 2 |
| Zelfsluitende lade(n) | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 45 dB(A) |
| Energielabel | Niet geclassificeerd |
| Aansluitwaarde | 0,25 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 97 kg |
| Breedte | 705 mm |
| Diepte | 785 mm |
| Hoogte | 850 mm |
Bestel de CombiSteel Koel-/Vrieskast | 185L | RVS | -18°C/-21°C & +1°C/+4°C | Geforceerd | 2 Laden (GN) | (Wielen (Geremd) | 705x785x850(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7450.0265 |
| EAN / Barcode | 6153302422446 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen







