Bartscher Koelkast | 600l | Wit | -1°c/+6°c | Statisch + Ventilator | 780x720x1930(h)mm
€1.649,00
€1.236,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koelkast | 600l | Wit | -1°c/+6°c | Statisch + Ventilator | 780x720x1930(h)mm
GRATIS VERZENDING
€1.649,00
U bespaart €412,25 (25%)
€1.236,75 excl. btw
€1.496,47 incl. btw
Of €498,82 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700854 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze afsluitbare koelkast is met zijn licht gestructureerde oppervlak een bijzondere blikvanger in iedere gastronomische keuken. Met 5 in hoogte verstelbare roosters kan de binnenruimte helemaal naar behoefte worden bezet. De optimale koeltemperatuur kan op het display eenvoudig en intuïtief worden ingesteld in stappen 0,1°C.
Bestel de Bartscher Koelkast | 600L | Wit | -1°C/+6°C | Statisch + Ventilator | 780x720x1930(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Bartscher 600 WSTL |
|---|---|
| Bruto inhoud | 600 liter |
| Materiaal | Gelakt staal (intern/extern) |
| Kleur / afwerking | Wit (intern/extern) |
| Temperatuurbereik | -1°C / +6°C |
| Koeling | Statisch + ventilator |
| Koelmiddel | R600a (78 g) |
| Klimaatklasse | 4 |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Isolatie | 60 mm (polyurethaan) |
| Bediening | Digitaal |
| Bijgesloten rooster(s)/plateau(s) | 5 |
| Rooster(s)/niveau(s) verstelbaar | Ja |
| Rooster-/niveauformaat | 650 x 510 mm |
| Binnenverlichting | Nee |
| Deur(en) | 1 |
| Soort deur(en) | Draaideur (dicht) |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Ja |
| Slot | Ja |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | C |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 1,82 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 664 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,29 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 91,2 kg |
| Breedte | 780 mm |
| Diepte | 720 mm |
| Hoogte | 1930 mm |
Bestel de Bartscher Koelkast | 600L | Wit | -1°C/+6°C | Statisch + Ventilator | 780x720x1930(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700854 |
| EAN / Barcode | 4015613843278 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen











