Unninox Inductie Afzuigkap | Rvs | 7 Labyrintfilters | 4000x1300x550(h)mm
€4.261,00
€2.982,70
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Inductie Afzuigkap | Rvs | 7 Labyrintfilters | 4000x1300x550(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.261,00
U bespaart €1.278,30 (30%)
€2.982,70 excl. btw
€3.609,07 incl. btw
Of €1.203,02 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | EX-40013055-IP |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (8 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Geborstelde structuur RVS AISI 430
De afzuigkap is rechthoekig en de filters zijn gemonteerd met een hoek 45 graden
Luchttoevoerruimte geisoleerd met 20 mm isolatiedikte
Standaard met ingebouwde LED spot 5x 5W 9230v)
Druppelvrij, hermetisch afgesloten vet opvang kanaal
Inclusief labyrintfilters 500x500mm
Inclusief lucht toevoerklep aan de voorzijde
Gewicht: 168 kg
Labyrintfilters: 7 stuks
Afmeting 4000x1300x550(h)mm
Bestel de UNNINOX Inductie Afzuigkap | RVS | 7 Labyrintfilters | 4000x1300x550(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De afzuigkap is rechthoekig en de filters zijn gemonteerd met een hoek 45 graden
Luchttoevoerruimte geisoleerd met 20 mm isolatiedikte
Standaard met ingebouwde LED spot 5x 5W 9230v)
Druppelvrij, hermetisch afgesloten vet opvang kanaal
Inclusief labyrintfilters 500x500mm
Inclusief lucht toevoerklep aan de voorzijde
Gewicht: 168 kg
Labyrintfilters: 7 stuks
Afmeting 4000x1300x550(h)mm
Specificaties
| Breedte | 4000mm |
|---|---|
| Diepte | 1300mm |
| Hoogte | 550mm |
Bestel de UNNINOX Inductie Afzuigkap | RVS | 7 Labyrintfilters | 4000x1300x550(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | EX-40013055-IP |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



