Unninox Inductie Afzuigkap | Rvs | 7 Labyrintfilters | 4500x1300x550(h)mm
€4.585,00
€3.209,50
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht wo 20 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Inductie Afzuigkap | Rvs | 7 Labyrintfilters | 4500x1300x550(h)mm
GRATIS VERZENDING
€4.585,00
U bespaart €1.375,50 (30%)
€3.209,50 excl. btw
€3.883,50 incl. btw
Of €1.294,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | EX-45013055-IP |
| Beschikbaarheid: | niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | Op aanvraag |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Geborstelde structuur RVS AISI 430De afzuigkap is rechthoekig en de filters zijn gemonteerd met een hoek 45 gradenLuchttoevoerruimte geisoleerd met 20 mm isolatiedikteStandaard met ingebouwde LED spot 6x 5W (230v)Druppelvrij, hermetisch afgesloten vet opvang kanaal Inclusief labyrintfilters 500x500mmInclusief lucht toevoerklep aan de voorzijde
Gewicht: 205 kg
Labyrintfilters: 7 stuksAfmeting 4500x1300x550(h)mm
Bestel de UNNINOX Inductie Afzuigkap | RVS | 7 Labyrintfilters | 4500x1300x550(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Gewicht: 205 kg
Labyrintfilters: 7 stuksAfmeting 4500x1300x550(h)mm
Specificaties
| Breedte | 4500mm |
|---|---|
| Diepte | 1300mm |
| Hoogte | 550mm |
Bestel de UNNINOX Inductie Afzuigkap | RVS | 7 Labyrintfilters | 4500x1300x550(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | EX-45013055-IP |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | Op aanvraag |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



