Unninox Rvs Inductie Afzuigkap | 4 Labyrintfilters | 2500x1300x550(h)mm
€3.222,00
€2.255,40
excl. btw
-30%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Unninox Rvs Inductie Afzuigkap | 4 Labyrintfilters | 2500x1300x550(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.222,00
U bespaart €966,60 (30%)
€2.255,40 excl. btw
€2.729,03 incl. btw
Of €909,68 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Unninox |
| Artikelnummer: | EX-25013055-IP |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (9 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Geborstelde structuur roestvrijstaal AISI 430
• De afzuigkap is rechthoekig en de filters zijn gemonteerd met
een hoek 45 °
• Luchttoevoerruimte geïsoleerd met 20 mm isolatiedikte.
• Standaard met ingebouwde Led spot 5W
• Druppelvrij, hermetisch afgesloten vet-opvangkanaal
• Inclusief Labyrintfilters 500×500 mm
• Inclusief lucht toevoerkleppen aan voorzijde
Labyrintfilters: 4
Gewicht: 108 kg
LED spots 4x 5W 230V
Bestel de UNNINOX RVS inductie afzuigkap | 4 labyrintfilters | 2500x1300x550(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
• De afzuigkap is rechthoekig en de filters zijn gemonteerd met
een hoek 45 °
• Luchttoevoerruimte geïsoleerd met 20 mm isolatiedikte.
• Standaard met ingebouwde Led spot 5W
• Druppelvrij, hermetisch afgesloten vet-opvangkanaal
• Inclusief Labyrintfilters 500×500 mm
• Inclusief lucht toevoerkleppen aan voorzijde
Labyrintfilters: 4
Gewicht: 108 kg
LED spots 4x 5W 230V
Specificaties
| Breedte | 2500mm |
|---|---|
| Diepte | 1300mm |
| Hoogte | 550mm |
Bestel de UNNINOX RVS inductie afzuigkap | 4 labyrintfilters | 2500x1300x550(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Unninox |
|---|---|
| Artikelnummer | EX-25013055-IP |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



