Diamond Ijsblokjesmachine | 130kg/24h | Voorraad 65kg | 840x740x1075+110(h)mm
€4.460,00
€3.345,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Ijsblokjesmachine | 130kg/24h | Voorraad 65kg | 840x740x1075+110(h)mm | 230kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€4.460,00
U bespaart €1.115,00 (25%)
€3.345,00 excl. btw
€4.047,45 incl. btw
Of €1.349,15 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | ICE130A-R2-42G- |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Ijsblokjesmachine | 130kg/24h | Voorraad 65kg | 840x740x1075+110(h)mm van Diamond — professionele kwaliteit voor de horeca. Gewicht: 133,0 kg. Inclusief 1 jaar garantie. Bestel snel en veilig bij Alfa Horeca Equipment.
- Productie 130 kg per 24/u, reserve in ABS, capaciteit 65 kg.- Ijsblokje 42 g- Luchtgekoelde condensor.- Spraysysteem met sproeier in messing, (ontworpen om kalkbevestiging te voorkomen).- Getropicaliseerde hermetische unit omgevingstemperatuur +43 °C- Koelmiddel R290 d.m.v. capillair.- Uitvoering in R.V.S. AISI 304, regelbare poten.- Apparaat vervaardigd volgens de geldende CE-normenADVANTAGE:Sproeiers in messing, ontworpen om kalkbevestiging te voorkomen. Wateraansluiting gedurende de cyclus in gesloten circuit. IJsblokjes in kubusvorm, compact en kristalachtig. De vormgeving beantwoord aan alle eisen binnen de sector.Specificaties
| Breedte | 840mm |
|---|---|
| Diepte | 740mm |
| Hoogte | 1075+110mm |
| Voltage | 230 |
| Kw/h | 1.05 |
| Gewicht | 133Kg |
| Volume | 0.48 |
Bestel de Diamond IJsblokjesmachine | 130kg/24h | Voorraad 65kg | 840x740x1075+110(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | ICE130A-R2-42G- |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen





