Diamond Hoek-pizzaoven | Elektrisch | 8x ø35cm | ≤400°c | 11.8kw (230v) | Stapelbaar | 1445x1639x430(h)mm
€7.720,00
€5.790,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht vr 22 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Hoek-pizzaoven | Elektrisch | 8x ø35cm | ≤400°c | 11.8kw (230v) | Stapelbaar | 1445x1639x430(h)mm | 11.8kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€7.720,00
U bespaart €1.930,00 (25%)
€5.790,00 excl. btw
€7.005,90 incl. btw
Of €2.335,30 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | CGD/1-DG--230/3- |
| Beschikbaarheid: | op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 5 tot 7 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze elektrische hoekmodel pizzaoven met 1 bakkamer Diamond is ideaal voor het bakken pizza's. Dankzij het innovatieve ontwerp biedt deze oven een zeer hoge capaciteit op een compact oppervlak, speciaal ontworpen voor een efficiënte plaatsing in een hoek. De bakkamer is geproduceerd uit hoogwaardig RVS en is uitgerust met een vuurvaste stenen vloer voor optimale bakresultaten. De deur is voorzien een betrouwbaar tegengewicht en een panoramisch venster gehard veiligheidsglas (securit).
Efficiënte VerhittingDe bakkamer biedt ruimte voor 8 pizza's Ø 35 cm of 4 pizza's Ø 50 cm. De verhitting gebeurt gepantserde weerstanden hoogwaardig RVS, geplaatst onder de vuurhaard en op het dak de oven. Een speciale boog hoogwaardig RVS voorkomt temperatuurdaling wanneer de deur wordt geopend. De oven beschikt over een unieke warmterecuperator die warmte onder de vuurhaard accumuleert voor maximale energiebesparing. Bovendien is de oven stapelbaar, waardoor er door een combinatie 2 ovens een totale bakcapaciteit 16 pizza's (8 + 8) kan worden gerealiseerd.
Optimaal GebruiksgemakHet bedieningspaneel is uitgerust met aanraakgevoelige toetsen, een digitaal display en een elektronische regeling tot maximaal 400 °C. Er zijn 2 schakelaars aanwezig voor de onafhankelijke vermogensregeling de boven- en onderkant. Het bedieningspaneel is onafhankelijk en afneembaar voor eenvoudig onderhoud en wordt beschermd door een koelventilator. Daarnaast is de oven voorzien een programmeerbare ovenontsteking met afteltimer, een akoestisch alarm het einde de kooktijd, een elektrische schouw (“oura”) voor de damp- en rookgasafvoer, en ingebouwde halogeen binnenverlichting die bestand is tegen hoge temperaturen.
Bestel de Diamond Hoek-Pizzaoven | Elektrisch | 8x Ø35cm | ≤400°C | 11.8kW (230V) | Stapelbaar | 1445x1639x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Efficiënte VerhittingDe bakkamer biedt ruimte voor 8 pizza's Ø 35 cm of 4 pizza's Ø 50 cm. De verhitting gebeurt gepantserde weerstanden hoogwaardig RVS, geplaatst onder de vuurhaard en op het dak de oven. Een speciale boog hoogwaardig RVS voorkomt temperatuurdaling wanneer de deur wordt geopend. De oven beschikt over een unieke warmterecuperator die warmte onder de vuurhaard accumuleert voor maximale energiebesparing. Bovendien is de oven stapelbaar, waardoor er door een combinatie 2 ovens een totale bakcapaciteit 16 pizza's (8 + 8) kan worden gerealiseerd.
Optimaal GebruiksgemakHet bedieningspaneel is uitgerust met aanraakgevoelige toetsen, een digitaal display en een elektronische regeling tot maximaal 400 °C. Er zijn 2 schakelaars aanwezig voor de onafhankelijke vermogensregeling de boven- en onderkant. Het bedieningspaneel is onafhankelijk en afneembaar voor eenvoudig onderhoud en wordt beschermd door een koelventilator. Daarnaast is de oven voorzien een programmeerbare ovenontsteking met afteltimer, een akoestisch alarm het einde de kooktijd, een elektrische schouw (“oura”) voor de damp- en rookgasafvoer, en ingebouwde halogeen binnenverlichting die bestand is tegen hoge temperaturen.
Specificaties
| Verhitting | Elektrisch |
|---|---|
| Temperatuurbereik | ≤ 400°C |
| Bakkamer | B 1180 x D 1180 x H 138 mm |
| Capaciteit | 8x Ø 35 cm |
| Aantal niveaus | 1 |
| Bediening | Digitaal |
| Programmering | Nee |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Onder |
| Materiaal | RVS (kamer), vuurvast steen (bodem) |
| Onderstel | Optie |
| Vermogen | 11,8 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 306 kg |
| Breedte | 1445 mm |
| Diepte | 1639 mm |
| Hoogte | 430 mm |
Bestel de Diamond Hoek-Pizzaoven | Elektrisch | 8x Ø35cm | ≤400°C | 11.8kW (230V) | Stapelbaar | 1445x1639x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | CGD/1-DG--230/3- |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 5 tot 7 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

