Combisteel Pizzaoven | Elektrisch | 4x ø30cm | 85°c/455°c | 5kw (400v) | 890x810x430(h)mm
€1.150,00
€862,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Pizzaoven | Elektrisch | 4x ø30cm | 85°c/455°c | 5kw (400v) | 890x810x430(h)mm | 5kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.150,00
U bespaart €287,50 (25%)
€862,50 excl. btw
€1.043,63 incl. btw
Of €347,88 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7491.1015 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele elektrische pizzaoven CombiSteel beschikt over een bakkamer met bodem in vuurvaste steen en behuizing in plaatstaal met front in robuust RVS met geborstelde en zwarte afwerking. De bakkamer biedt ruimte aan 4 pizza's Ø 30 cm en heeft onafhankelijk instelbare onder- en bovenverhitting met temperatuurbereik 85°C/455°C.
De onder- en bovenverhitting zijn eenvoudig in te stellen met de stevige draaiknoppen, waarbij de LED-indicatorlampjes en analoge thermometer continu optimaal statusinzicht bieden. Daarnaast zorgt het glas in de deur samen met de binnenverlichting voor duidelijk zicht op het bakproces en biedt de geïsoleerde handgreep op de deur extra veilig en comfortabel gebruik.
Bestel de CombiSteel Pizzaoven | Elektrisch | 4x Ø30cm | 85°C/455°C | 5kW (400V) | 890x810x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De onder- en bovenverhitting zijn eenvoudig in te stellen met de stevige draaiknoppen, waarbij de LED-indicatorlampjes en analoge thermometer continu optimaal statusinzicht bieden. Daarnaast zorgt het glas in de deur samen met de binnenverlichting voor duidelijk zicht op het bakproces en biedt de geïsoleerde handgreep op de deur extra veilig en comfortabel gebruik.
Specificaties
| Verhitting | Elektrisch |
|---|---|
| Temperatuurbereik | 85°C / 455°C |
| Bakkamer | B 620 x D 620 x H 150 mm |
| Capaciteit | 4x Ø 30 cm |
| Aantal niveaus | 1 |
| Bediening | Analoog |
| Timer | Nee |
| Thermometer | Ja |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Onder |
| Materiaal | RVS/plaatstaal (behuizing), vuurvast steen (bodem) |
| Onderstel | Optie |
| Vermogen | 5 kW |
| Voeding | 400 V |
| Stekkerklaar | Nee |
| Gewicht | 75 kg |
| Breedte | 890 mm |
| Diepte | 810 mm |
| Hoogte | 430 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Pizzaoven | Elektrisch | 4x Ø30cm | 85°C/455°C | 5kW (400V) | 890x810x430(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7491.1015 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




