Bartscher Pizzaoven | Elektrisch | 1x ø40cm | 50°c/350°c | 2kw (230v) | 580x580x315(h)mm
€419,00
€314,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Pizzaoven | Elektrisch | 1x ø40cm | 50°c/350°c | 2kw (230v) | 580x580x315(h)mm | 2kW
GRATIS VERZENDING
€419,00
U bespaart €104,75 (25%)
€314,25 excl. btw
€380,24 incl. btw
Of €126,75 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 2002302 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Vers of voorgekookt, met de hittebestendige steen, de individueel instelbare boven-/onderwarmte en de timer wordt iedere pizza een genot. Dankzij de compacte constructie vindt de pizzaoven overal zijn plaats, in bistro's, afhaalrestaurants, snackbars of kleine gastronomiekeukens.
Bestel de Bartscher Pizzaoven | Elektrisch | 1x Ø40cm | 50°C/350°C | 2kW (230V) | 580x580x315(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Type | Bartscher ST415-2 |
|---|---|
| Verhitting | Elektrisch |
| Temperatuurbereik | 50°C / 350°C |
| Bakkamer | B 415 x D 410 x H 120 mm |
| Capaciteit | 1x Ø 40 cm |
| Aantal niveaus | 1 |
| Bediening | Analoog |
| Programmering | Nee |
| Timer | ≤ 120 min / continu |
| Binnenverlichting | Ja |
| Scharnierkant | Onder |
| Materiaal | RVS (behuizing), hittebestendige steen (bodem) |
| Onderstel | Nee |
| Vermogen | 2 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 25,1 kg |
| Breedte | 580 mm |
| Diepte | 580 mm |
| Hoogte | 315 mm |
Bestel de Bartscher Pizzaoven | Elektrisch | 1x Ø40cm | 50°C/350°C | 2kW (230V) | 580x580x315(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 2002302 |
| EAN / Barcode | 4015613821627 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen









