Diamond Pizza Oven Elektrisch | 1x2 33øcm of Platen 600x400mm | Met Vuurvaste Stenen | 5kw | 895x580x270(h)mm
€1.680,00
€1.260,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Pizza Oven Elektrisch | 1x2 33øcm of Platen 600x400mm | Met Vuurvaste Stenen | 5kw | 895x580x270(h)mm | 230kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.680,00
U bespaart €420,00 (25%)
€1.260,00 excl. btw
€1.524,60 incl. btw
Of €508,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | PIZZA-QUICK/66-43 |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (2 stuks) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Pizza Oven Elektrisch | 1x2 33øcm of Platen 600x400mm | Met Vuurvaste Stenen | 5kw | 895x580x270(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie Pizza Ovens Enkel. Voorzien van een vermogen van 5 kW. Extra voordelen: instelbare thermostaat, met timer. Het gewicht bedraagt 58,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Kamer voor platen 600x400 mm (of) 2 pizza's Ø 330 mm.- Verse pizza gebakken in 3'30, diepgevrozen in 4'30.- 2 netsnoeren voor aansluiting op 230/1N (wisselstroom).- Realisatie in R.V.S.- Isolatie in dikke rotswol - Uniek concept, infrarood quartz verwarming (1050°C) - Bodem in vuurvaste steen.- Zeer snelle voorverwarming (15 min.).- Timer 15 min. met stand oneindig.- Thermostaat 0-350°C voor de bakkamer, pour la chambre de cuisson, 1 energie-regulator voor de bodem, stroomindicator, verwarmingsindicator.- Standaard veiligheidsthermostaat- Deur met dubbele isolatie voorzien een venster om het bakken te controleren.- Apparaat vervaardigd volgens de geldende EC-normen.ADVANTAGEUniek concept. Ideaal voor pizza's, flammenküsche, taarten, quiches, gebak, bagetten en belegd brood, ciabatta (PIZZA-QUICK/66-43: ook voor het bakken traiteur pizza's, bladerdeeg, taarten,...). Bodem in vuurvaste steen om het deeg op een homogene manier te bakken, mooi goudbruin en krokant, infrarood quartz om het midden te bakken. De dubbele verwarming (gebrevetteerd) zorgt ervoor dat de pizzaiolo het bakken kan aanpassen in functie de soort en dikte het deeg, maar eveneens in functie de gebruikte ingrediënten, zoals de hoeveelheid mozarella, de Napolitaanse pizza met een iets wat dikker deeg dan de Toscaanse die een heel fijn deeg heeft, en zelfs de Amerikaanse met heel dik deeg.Specificaties
| Breedte | 895mm |
|---|---|
| Diepte | 580mm |
| Hoogte | 270mm |
| Voltage | 230 |
| Kw/h | 5 |
| Gewicht | 58Kg |
| Volume | 0.15 |
Bestel de Diamond Pizza oven elektrisch | 1x2 33Øcm of platen 600x400mm | Met vuurvaste stenen | 5kW | 895x580x270(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | PIZZA-QUICK/66-43 |
| EAN / Barcode | 5407011597539 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


