Combisteel Aanvoertafel | Voor Com-7280.0045-0046 | Spoelbak Links | Opstaande Rand | 1200x750x900(h)mm
€999,00
€749,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Aanvoertafel | Voor Com-7280.0045-0046 | Spoelbak Links | Opstaande Rand | 1200x750x900(h)mm
GRATIS VERZENDING
€999,00
U bespaart €249,75 (25%)
€749,25 excl. btw
€906,59 incl. btw
Of €302,20 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7106.0005 |
| Beschikbaarheid: | Niet op voorraad |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Specificaties
| Gewicht | 57 kg |
|---|---|
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 750 mm |
| Hoogte | 900 mm |
Bestel de CombiSteel Aanvoertafel | Voor COM-7280.0045-0046 | Spoelbak Links | Opstaande Rand | 1200x750x900(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7106.0005 |
| EAN / Barcode | 6153300884802 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

