Combisteel Inbox Afzuigmotor | 3500m³/u | Centrifugaal | 5.8a | 0.75kw (230v) | 550x600x575(h)mm
€545,00
€408,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Inbox Afzuigmotor | 3500m³/u | Centrifugaal | 5.8a | 0.75kw (230v) | 550x600x575(h)mm | .75kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€545,00
U bespaart €136,25 (25%)
€408,75 excl. btw
€494,59 incl. btw
Of €164,86 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7085.0040 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (7 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele inbox afzuigmotor CombiSteel zorgt voor optimale afzuiging met een capaciteit tot 3500 m³/uur en is geschikt voor diverse soorten toepassingen. De centrifugale afzuigmotor heeft een maximale rotatiesnelheid 1200 RPM, is geplaatst in een robuuste metalen behuizing en heeft een luchtafvoer Ø 400 mm.
De afzuigmotoren CombiSteel zijn bovendien perfect geschikt om met het zeer uitgebreide assortiment afzuigkappen ditzelfde hoogwaardige merk gecombineerd te worden!
Bestel de CombiSteel Inbox Afzuigmotor | 3500m³/u | Centrifugaal | 5.8A | 0.75kW (230V) | 550x600x575(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De afzuigmotoren CombiSteel zijn bovendien perfect geschikt om met het zeer uitgebreide assortiment afzuigkappen ditzelfde hoogwaardige merk gecombineerd te worden!
Specificaties
| Type | CombiSteel AFMB-10-10-1200 |
|---|---|
| Uitvoering | Inbox |
| Motortype | Centrifugaal |
| Afzuigcapaciteit | 3500 m³/uur |
| Luchtafvoer | Ø 400 mm |
| Aansluitwaarde | 0,75 kW / 5,8 A |
| Voeding | 230 V |
| Breedte | 550 mm |
| Diepte | 600 mm |
| Hoogte | 575 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Inbox Afzuigmotor | 3500m³/u | Centrifugaal | 5.8A | 0.75kW (230V) | 550x600x575(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7085.0040 |
| EAN / Barcode | 6153300746797 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


