Combisteel Inbox Afzuigmotor | 2000m³/u | Centrifugaal | 2.2a | 0.25kw (230v) | 450x500x460(h)mm
€290,00
€217,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Inbox Afzuigmotor | 2000m³/u | Centrifugaal | 2.2a | 0.25kw (230v) | 450x500x460(h)mm | .25kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€290,00
U bespaart €72,50 (25%)
€217,50 excl. btw
€263,18 incl. btw
Of €87,73 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7085.0030 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (7 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze professionele inbox afzuigmotor CombiSteel zorgt voor optimale afzuiging met een capaciteit tot 2000 m³/uur en is geschikt voor diverse soorten toepassingen. De centrifugale afzuigmotor heeft een maximale rotatiesnelheid 1250 RPM, is geplaatst in een robuuste metalen behuizing en heeft een luchtafvoer Ø 250 mm.
De afzuigmotoren CombiSteel zijn bovendien perfect geschikt om met het zeer uitgebreide assortiment afzuigkappen ditzelfde hoogwaardige merk gecombineerd te worden!
Bestel de CombiSteel Inbox Afzuigmotor | 2000m³/u | Centrifugaal | 2.2A | 0.25kW (230V) | 450x500x460(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
De afzuigmotoren CombiSteel zijn bovendien perfect geschikt om met het zeer uitgebreide assortiment afzuigkappen ditzelfde hoogwaardige merk gecombineerd te worden!
Specificaties
| Type | CombiSteel AFMB-7-7-1250 |
|---|---|
| Uitvoering | Inbox |
| Motortype | Centrifugaal |
| Afzuigcapaciteit | 2000 m³/uur |
| Luchtafvoer | Ø 250 mm |
| Aansluitwaarde | 0,25 kW / 2,2 A |
| Voeding | 230 V |
| Breedte | 450 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Hoogte | 460 mm |
| Installatie | Gekwalificeerd installateur |
Bestel de CombiSteel Inbox Afzuigmotor | 2000m³/u | Centrifugaal | 2.2A | 0.25kW (230V) | 450x500x460(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7085.0030 |
| EAN / Barcode | 6153300719760 |
| Garantie | 12 Maanden |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen






