Diamond Centrifugale Ventilator | 3500 M3/u | Riemgedreven + 2 Snelheden | 0.74kw | 400v | 600x800x600(h)mm
€2.004,00
€1.503,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht ma 18 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Diamond Centrifugale Ventilator | 3500 M3/u | Riemgedreven + 2 Snelheden | 0.74kw | 400v | 600x800x600(h)mm | 0.74kW
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€2.004,00
U bespaart €501,00 (25%)
€1.503,00 excl. btw
€1.818,63 incl. btw
Of €606,21 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Diamond |
| Artikelnummer: | CT10/10752VS |
| Beschikbaarheid: | op voorraad (1 stuk) |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1 tot 2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De Diamond Centrifugale Ventilator | 3500 M3/u | Riemgedreven + 2 Snelheden | 0.74kw | 400v | 600x800x600(h)mm van Diamond is een professionele oplossing uit de categorie In Box. Voorzien van een vermogen van 0.74 kW, 400V aansluiting. Extra voordelen: ventilatorkoeling. Het gewicht bedraagt 46,0 kg en wordt geleverd met 1 jaar garantie. Bestel bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in Diamond professionele horecaapparatuur. Gratis verzending vanaf €75.
- Debiet: 3500 m³/u. (met een drukvermindering 300 Pa).- 1100 t/min.- Interne ventilator met dubbele ventilatiesleuf met drijfriem.- Uitvoering in gegalvaniseerd staal.- Frame in aluminium profiel.- Zijdelingse inspectie voor Naverkoopdienst.- Binnen geluiddempende isolatie.- Voorzien soepele manchetten tegen opstuwing en blokken tegen trilling.- Motor met 2 gesloten snelheden, beschermingsgraad IP54 (max. temperatuur 80°C).Specificaties
| Breedte | 600mm |
|---|---|
| Diepte | 800mm |
| Hoogte | 600mm |
| Voltage | 400 |
| Kw/h | 0.75 |
| Gewicht | 46Kg |
| Volume | 0.45 |
Bestel de Diamond Centrifugale Ventilator | 3500 m3/u | Riemgedreven + 2 snelheden | 0.74kW | 400V | 600x800x600(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Diamond |
|---|---|
| Artikelnummer | CT10/10752VS |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1 tot 2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen

