Combisteel Impulskoeler | 110l | Zwart | +2°c/+15°c | Geforceerd | Wielen | 655x424x986(h)mm
€1.199,00
€899,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Impulskoeler | 110l | Zwart | +2°c/+15°c | Geforceerd | Wielen | 655x424x986(h)mm | 599x286x428(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€1.199,00
U bespaart €299,75 (25%)
€899,25 excl. btw
€1.088,09 incl. btw
Of €362,70 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7464.0310 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (11 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze impulskoeler CombiSteel is speciaal ontworpen om impulsaankopen te stimuleren. De koeling is dan ook ideaal voor zelfbedieningsverkoop bijvoorbeeld gekoelde dranken of andere producten.
Het apparaat heeft een ruim temperatuurbereik +2°C/+15°C en is voorzien krachtige geforceerde koeling met handmatige ontdooiing. Bovendien heeft de koeler een ruime capaciteit tot ca. 36 flesjes (50cl) of 144 blikjes (33cl), ondanks het beperkte formaat.
De impulskoeler heeft glas rondom en interne LED-verlichting om de inhoud optimaal te laten opvallen. De digitale bediening en standaard wielen zorgen voor extra gebruiksgemak. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Bestel de CombiSteel Impulskoeler | 110L | Zwart | +2°C/+15°C | Geforceerd | Wielen | 655x424x986(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Het apparaat heeft een ruim temperatuurbereik +2°C/+15°C en is voorzien krachtige geforceerde koeling met handmatige ontdooiing. Bovendien heeft de koeler een ruime capaciteit tot ca. 36 flesjes (50cl) of 144 blikjes (33cl), ondanks het beperkte formaat.
De impulskoeler heeft glas rondom en interne LED-verlichting om de inhoud optimaal te laten opvallen. De digitale bediening en standaard wielen zorgen voor extra gebruiksgemak. Bovendien maakt het apparaat gebruik het milieuvriendelijke koelmiddel R290!
Specificaties
| Bruto inhoud | 110 liter |
|---|---|
| Binnenafmetingen | B 599 x D 286 x H 428 mm |
| Capaciteit | 144x 33cl (blikjes) / 36x 50cl (flesjes) |
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | +2°C / +15°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 (70 g) |
| Omgevingstemperatuur | Max. 32°C |
| Ontdooiing | Handmatig |
| Isolatie | 20 mm |
| Bediening | Digitaal |
| Binnenverlichting | Ja |
| Wielen | Ja |
| Geluidsniveau | < 62 dB(A) |
| Energielabel | E |
| Energieverbruik (dagelijks) | Ca. 8,32 kWh |
| Energieverbruik (jaarlijks) | Ca. 3037 kWh |
| Aansluitwaarde | 0,35 kW |
| Voeding | 230 V |
| Stekkerklaar | Ja |
| Gewicht | 59 kg |
| Breedte | 655 mm |
| Diepte | 424 mm |
| Hoogte | 986 mm |
Bestel de CombiSteel Impulskoeler | 110L | Zwart | +2°C/+15°C | Geforceerd | Wielen | 655x424x986(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7464.0310 |
| EAN / Barcode | 7422242970935 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


