Bartscher Koelvitrine | 78l | Wit | +2°c/+12°c | 4 Niveaus | 435x385x960(h)mm
€509,00
€381,75
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Bartscher Koelvitrine | 78l | Wit | +2°c/+12°c | 4 Niveaus | 435x385x960(h)mm
GRATIS VERZENDING
€509,00
U bespaart €127,25 (25%)
€381,75 excl. btw
€461,92 incl. btw
Of €153,97 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 700578G |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
De compacte, koelvitrine in witte uitvoering met een inhoud 78 liter overtuigt met zijn milieuvriendelijke koelvloeistof en de duurzame, krachtige uitvoering.
Bestel de Bartscher Koelvitrine | 78L | Wit | +2°C/+12°C | 4 Niveaus | 435x385x960(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 78 liter |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur / afwerking | Wit |
| Temperatuurbereik | +2°C / +12°C |
| Koeling | Geventileerd |
| Koelmiddel | R600A |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Condensverdamping | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 4 |
| Rooster-/niveauformaat | B 380 x D 325 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Zelfsluitende deur(en) | Nee |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,18 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 33,2 kg |
| Breedte | 435 mm |
| Diepte | 385 mm |
| Hoogte | 960 mm |
Bestel de Bartscher Koelvitrine | 78L | Wit | +2°C/+12°C | 4 Niveaus | 435x385x960(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 700578G |
| EAN / Barcode | 4015613635071 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen









