Saro Koelvitrine | 400l | Zwart/grijs | 0°c/+10°c | 4 Niveaus | Wielen | 650x650x1908(h)mm
€3.280,00
€2.132,00
excl. btw
-35%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Saro Koelvitrine | 400l | Zwart/grijs | 0°c/+10°c | 4 Niveaus | Wielen | 650x650x1908(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€3.280,00
U bespaart €1.148,00 (35%)
€2.132,00 excl. btw
€2.579,72 incl. btw
Of €859,91 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Saro |
| Artikelnummer: | 330-1100 |
| Beschikbaarheid: |
|
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 2 tot 4 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze koelvitrine Saro heeft een behuizing kunststof en 4 zijden dubbel glas. Ook heeft dit apparaat 3 in hoogte verstelbare roosters (verchroomd) en 4 wielen (2 met rem).
Bestel de Saro Koelvitrine | 400L | Zwart/Grijs | 0°C/+10°C | 4 Niveaus | Wielen | 650x650x1908(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 400 liter |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Kleur / afwerking | Zwart / grijs |
| Temperatuurbereik | 0°C / +10°C |
| Koeling | Geforceerd |
| Koelmiddel | R290 |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 4 |
| Rooster-/niveauformaat | B 496 x D 562 mm |
| Binnenverlichting | Ja |
| Zelfsluitende deur(en) | Nee |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Ja |
| Energielabel | C |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 205 kg |
| Breedte | 650 mm |
| Diepte | 650 mm |
| Hoogte | 1908 mm |
Bestel de Saro Koelvitrine | 400L | Zwart/Grijs | 0°C/+10°C | 4 Niveaus | Wielen | 650x650x1908(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Saro |
|---|---|
| Artikelnummer | 330-1100 |
| EAN / Barcode | 4017337330195 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 2 tot 4 werkdagen |
| Energielabel |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


