Combisteel Koelvitrine | 98l | Zwart | 0°c/+12°c | 5 Niveaus | 428x386x1110(h)mm
€600,00
€450,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelvitrine | 98l | Zwart | 0°c/+12°c | 5 Niveaus | 428x386x1110(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€600,00
U bespaart €150,00 (25%)
€450,00 excl. btw
€544,50 incl. btw
Of €181,50 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7487.0180 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (8 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Zwarte koelvitrine inclusief 4 roosters. Dit apparaat heeft in totaal 5 schappen (incl. bodem) en een temperatuurbereik 0°C/+12°C.
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 98L | Zwart | 0°C/+12°C | 5 Niveaus | 428x386x1110(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 98 liter |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Kleur / afwerking | Zwart |
| Temperatuurbereik | 0°C / +12°C |
| Koeling | Geventileerd |
| Koelmiddel | R600A |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 5 |
| Binnenverlichting | Nee |
| Zelfsluitende deur(en) | Nee |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Aansluitwaarde | 0,18 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 41 kg |
| Breedte | 428 mm |
| Diepte | 386 mm |
| Hoogte | 1110 mm |
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 98L | Zwart | 0°C/+12°C | 5 Niveaus | 428x386x1110(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7487.0180 |
| EAN / Barcode | 7435137838845 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen


