Combisteel Koelvitrine | 68l | Wit | 0°c/+12°c | 4 Niveaus | 428x386x885(h)mm
€530,00
€397,50
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 19 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Combisteel Koelvitrine | 68l | Wit | 0°c/+12°c | 4 Niveaus | 428x386x885(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€530,00
U bespaart €132,50 (25%)
€397,50 excl. btw
€480,98 incl. btw
Of €160,33 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Combisteel |
| Artikelnummer: | 7487.0165 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad (15 stuks) |
| Garantie: | 12 Maanden |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze witte koelvitrine heeft een capaciteit 68 liter en heeft een temperatuurbereik 0°C/+12°C. Dit apparaat heeft in totaal 4 schappen en 3 roosters.
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 68L | Wit | 0°C/+12°C | 4 Niveaus | 428x386x885(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
Specificaties
| Bruto inhoud | 68 liter |
|---|---|
| Kleur / afwerking | Wit |
| Temperatuurbereik | 0°C / +12°C |
| Koeling | Geventileerd |
| Koelmiddel | R600A |
| Ontdooiing | Automatisch |
| Bediening | Digitaal |
| Niveaus | 4 |
| Zelfsluitende deur(en) | Nee |
| Scharnierkant | Rechts |
| Scharnierkant wisselbaar | Nee |
| Slot | Nee |
| Wielen | Nee |
| Energielabel | C |
| Aansluitwaarde | 0,18 kW |
| Voeding | 230 V |
| Gewicht | 35 kg |
| Breedte | 428 mm |
| Diepte | 386 mm |
| Hoogte | 885 mm |
Bestel de CombiSteel Koelvitrine | 68L | Wit | 0°C/+12°C | 4 Niveaus | 428x386x885(h)mm eenvoudig online bij Alfa Horeca Equipment — uw specialist in professionele horeca apparatuur. Gratis verzending v.a. €75 in NL & BE, scherpe prijzen en deskundig advies.
| Merk | Combisteel |
|---|---|
| Artikelnummer | 7487.0165 |
| EAN / Barcode | 7435137838814 |
| Garantie | 12 Maanden |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen



