Heetwaterdispenser | Zwart | 5L | 30°c/100°c | 1.8kw (230v) | Enkelwandig | 280x270x400(h)mm
€132,00
€99,00
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Heetwaterdispenser | Zwart | 5L | 30°c/100°c | 1.8kw (230v) | Enkelwandig | 280x270x400(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€132,00
U bespaart €33,00 (25%)
€99,00 excl. btw
€119,79 incl. btw
Of €39,93 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 200132 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Heetwaterdispenser Zwart is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit RVS, kunststof.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 280 mm x 270 mm x 400 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 1,8 kW |
| Gewicht | 1,9 kg |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 200132 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




