Heetwaterdispenser | Silver | Rvs | 9L | 30°c/95°c | 2.8kw (230v) | Wateraansluiting | Dubbelwandig | Lekbak | 305x350x490(h)mm
€415,00
€311,25
excl. btw
-25%
Op voorraad
Levering & Service
Vandaag besteld
Verzonden binnen 24u
Verwacht di 26 mei
Installatie & montage mogelijk
Gratis retour binnen 30 dagen
Heetwaterdispenser | Silver | Rvs | 9L | 30°c/95°c | 2.8kw (230v) | Wateraansluiting | Dubbelwandig | Lekbak | 305x350x490(h)mm
GRATIS VERZENDING OP VOORRAAD
€415,00
U bespaart €103,75 (25%)
€311,25 excl. btw
€376,61 incl. btw
Of €125,54 in 3 termijnen
Gratis verzendingVanaf €75
Laagste prijsGarantie
30 dagen retourNiet goed? Geld terug
Min. 1 jaar garantieOp alle producten
| Merk: | Bartscher |
| Artikelnummer: | 200086 |
| Beschikbaarheid: | Op voorraad |
| Garantie: | 1 jaar |
| Levertijd: | 1-2 werkdagen |
Ook achteraf betalen
Aansluiting & montage mogelijk
Veilig betalen met iDEAL & meer
Deskundig advies van experts
Zakelijke factuur mogelijk
Advies nodig? Onze experts staan voor je klaar!
Deze Heetwaterdispenser SILVER RVS is een professioneel apparaat voor de horeca. Vervaardigd uit RVS.
- Stekkerklaar (direct te gebruiken)
| Afmetingen (BxDxH) | 305 mm x 350 mm x 490 mm |
| Voeding | 230 V |
| Aansluitwaarde | 2,8 kW |
| Gewicht | 5,6 kg |
| Serie | Bartscher SILVER |
| Type | SILVER 9L-FWA |
| Merk | Bartscher |
|---|---|
| Artikelnummer | 200086 |
| Garantie | 1 jaar |
| Levertijd | 1-2 werkdagen |
Onze klanten beoordelen ons met een 9.7/10 op WebwinkelKeur.
Bekijk alle beoordelingen




